Chyby v business šatníku žen

Business šatník u žen je daleko náročnějším procesem než u mužů. Ti mají své skříně vybaveny košilemi, obleky a kalhotami, které neustále střídají a mění podle toho, s kým mají schůzku. I přes to se však muži mohou dopustit chyb, které jim jejich obchodní partner nemusí odpustit. U žen je to ale daleko obtížnější. Pojďme se podívat na ženský business šatník a jejich časté chyby, kterých se dopouštějí.

Chyby v business šatníku žen

Ženy se více chyb dopouštějí převážně v zimním období. To je pro business šatník tím nejnáročnějším obdobím vůbec. Je potřeba se zaměřit právě na tento druh šatníku. Rozhodně byste neměli sáhnout po volnočasovém oblečení, které je volné, a mezi vašim tělem a samotným oblečením je relativně velká mezera. Co se týče business šatníku, tady by vám oblečení mělo více sedět k tělu. Podobné je to i u mužů, kteří si košile a obleky kupují na míru. Právě tento styl oblečení je v businessu velmi důležitý, protože tím dáváte jasně najevo, že se v tomhle odvětví vyznáte.

Chyby v business šatníku žen

Pokud máte ženskou košili, oblek a kabát, jste oblečená podle nejnovějších trendů, alespoň z pohledu ženského šatníku. Tím to ale rozhodně nekončí. Dále musíte vědět, jaké si k těmto věcem vezmete doplňky. Určitě nebudete vycházet bez kabelky a šperků. Ty musí ladit s celkovým outfitem. Jestliže si vezmete kabelku určenou pro volnočasové činnosti nebo spíše na plát, nejspíš se na vás vaši partneři nebudou dívat tak, jak byste si představovala. Určitě není vhodné si vzít ošoupanou nebo zastaralou kabelku, která už nevypadá k světu. To platí i v případě volby šperků. I ty by měly ladit k business šatníku, po kterém jste sáhla.

Levně působící oblečení a zvířecí vzory? ŠPATNÉ!

Rozhodně si na sebe také neoblíkejte ani levně působící oblečení, které vypadá, jako byste ho nosili jen pro domácí účely. S takovým oblečením rovněž nemáte šanci v podnikání uspět. Mnoho lidí, ačkoli se to nezdá, se dívá na to, po jakém oblečení jste sáhla. Proč si tedy nedopřát alespoň trochu luxusnější kousky, které vám budou sedět? V neposlední řadě není dobré zvolit zvířecí oblečení, mezi které patří například leopardí nebo tygří vzory.

 

 

You may also like...