Jaké vlastnosti dovedou člověka k úspěchu?

Znáte člověka jménem Brian Buffini? Jedná se o muže, který se vypracoval z chudého člověka až na milionáře. Začínal s necelou stovkou dolarů a dnes se snaží motivovat lidi svým neskutečným příběhem. Už ve svých devatenácti letech odešel z Irska, jeho majetkem bylo zmiňovaných sto dolarů, dnes se však řadí k milionářům, má svou vlastní velkou společnost, dokonce pomáhá lidem se vzděláním v oblasti nemovitostí. Jeho firma se jmenuje Buffini&Company a dnes se jedná o jednu z největších společností podobného zaměření v celé Severní Americe. Společností prošlo už více jak tři miliony lidí, z nichž se stali profesionálové v oblasti nemo

Z jeho úspěchu si lidé mohou vzít, co chtějí. Pravdou je, že tento příběh dokáže lidi nadmíru motivovat a “dokopat” je k tomu, aby opravdu šli za svým cílem. Brian Buffini je toho názoru, že k úspěchu nás mohou přivést určité vlastnosti. Víte, jaké?

Otevřenost k učení se

Neustálé sebevzdělávání je základ úspěchu. V současné době je sebevzdělávání něco, co se bohužel podceňuje a na co lidé nemají čas. Jenže právě sebevzdělávání je to, co úspěšného člověka odlišuje od neúspěšných. Formální vzdělání nám dá živobytí, ale jen sebevzdělávání nám přinese úspěch. Otevřenost k učení se, to je tedy velice důležitá vlastnost, kterou by podnikatelé rozhodně neměli postrádat.

Touha překonat ostatní

Bez touhy druhé překonávat by to taky nešlo. I toho je si Brian Buffini vědom. Podle něj ti, kteří přijdou do země s touhou něco dosáhnout, ví, že aby cíle dosáhli, musí pracovat více a delší dobu jako ostatní. Touha překonat ostatní je jinými slovy pohonný motor, který dovede člověka k úspěchu.

Odvaha investovat

Kdo se bojí riskovat, nikdy neuspěje. To je zkrátka fakt, který je od pradávna známý. Risk je zisk, odvaha investovat je tak další nepostradatelná vlastnost úspěšných.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...