Začněte podnikat! Díky této franšíze nepotřebujete do začátku ani korunu

Máte podnikatelského ducha a rádi byste se vrhli do vlastního byznysu? Jen vám chybí dost podstatná věc – počáteční kapitál? Možná pro vás existuje řešení. Skupina Wincott People představuje zcela ojedinělý projekt – franšízu v oblasti lidských zdrojů bez nutnosti počáteční investice.

Wincott People je mezinárodní společnost, která se specializuje na headhunting, tedy vyhledávání pracovníků pro různá odvětví. Soustřeďuje se tedy jak na poptávku lidí po práci, tak také na poptávku firem po pracovní síle. Zaměřuje se zejména na automobilový a strojírenský průmysl, ale nevyhýbá se ani marketingu nebo oblasti služeb.

Zajímáte se o odvětví personalistiky, ale zároveň nechcete být jen řadovým zaměstnancem velké korporace? Wilcott People jako jediná v oblasti lidských zdrojů funguje na bázi franšíz. Jako franšízanti budete moci začít podnikání již s hotovým obchodním modelem a využívat know-how společnosti, která se na trhu úspěšně drží již přes sedm let. To je do počátku obrovská výhoda.

Ojedinělý projekt

V rámci Česka a Slovenska se jedná o výjimečnou nabídku. Do začátku totiž nemusíte vložit žádné vlastní finance. Neplatíte žádný vstupní poplatek a šanci mají i ti, kteří by jinak neměli možnost peníze získat. Až po dobu prvních tří měsíců společnost svého franšízanta plně finančně podporuje. Získá také veškerou servisní podporu v oblastech:

  • Marketing
  • Finanční řízení
  • Právní poradenství
  • Obchod
  • a další

Jste pro Wincott People ideální partner? Pak byste měli mít kontakty a také chuť a schopnosti na to chopit se nových příležitostí a získat z nich maximum. Musíte umět vést tým lidí, chtít generovat zisk a být také loajální ke svému okolí. Rozhodně není podmínkou mít vzdělání v oblasti lidských zdrojů. Budete plně proškoleni a obdržíte přesný a kompletní manuál, jak postupovat. Bude na vás také dohlížet interní auditor, který vám v případě potíží poradí.

You may also like...