Jak na nachlazení, únavu i depresi? Zkuste Schüsslerovy soli.

S příchodem podzimu mnoho z nás pociťuje nedostatek energie, přijde nachlazení a virózy. Někdy nejde jen o sezónní záležitost, ale už o setrvalý a doslova chronický stav. Často našemu organismu chybí dostatek vitaminů a minerálů, aby naše tělo optimálně fungovalo. Dejme mu tedy dostatek zdraví prospěšných látek v podobě vyváženého jídelníčku, ovoce a zeleninu, i za pomocí doplňků potravy. Ne vždy se nám podaří načerpat dostatek hořčíku, vápníku, zinku, železa a dalších minerálů pouze ze stravy a doplňků z lékárny. Mohou zabrat i čistě přírodní složky čerpané z receptů našich babiček a homeopatie. Jedním ze zajímavých a několikanásobně odzkoušených přírodních přípravků proti opakujícím se nachlazením, chronické únavě a psychickému i fyzickému vyčerpání, jsou Schüsslerovy soli.

Schüsslerovy soli

Na jaře i na podzim nás často přepadají neduhy a my nemůžeme odhalit jejich příčinu. Vehementně se smažíme vzpružit všemi možnými způsoby, ale mnohdy nic nezabírá. Je třeba zkusit něco nového. Pokud často vnímáte únavu, vyčerpání, dlouhodobý stres, vaše vlasy, nehty i pleť ztrácejí jas, a vy se velmi snadno nachladíte, je na čase najít si vhodnou pomoc. Schüsslerovy soli jsou homeopatikum pro doplnění minerálů, uzdravení vašich tkání a podporu správného fungování organismu. Jejich efekt cílí přímo na buňky a dosahují skvělých výsledků. Nemají žádné vedlejší účinky, takže je mohou užívat třeba i těhotné ženy.

Správná léčba je vepsána ve vaší tváři

Nedostatek minerálů v organismu se nejprve projeví na vašem obličeji, tedy na vaší pleti a pokožce. Změny na kůži jsou často velmi nepříjemné, jelikož kvůli nim pak působíte dost nezdravě. Na druhé straně vám často pomohou odhalit váš problém. Konkrétní tkáňovou sůl si vždy vyberete na základě takzvané vizuální diagnostiky. Pokud je tedy vaše kůže našedlá, nažloutlá, suchá, mastná, máte pod očima velké vaky nebo se vám naopak dělají tmavé kruhy pod očima, každý uvedený příznak znamená nedostatek jednoho z minerálů. Pak vám stačí pouze nasadit vhodnou sůl a vaše problémy brzy zmizí, jako mávnutím kouzelného proutku.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...