Neznámé kryptoměny, s nimiž můžete taky obchodovat

V současné době se svět točí kolem takzvaných kryptoměn. Málokdo však ví, co to vlastně kryptoměny jsou. V současné době se všichni snaží o to, aby své úspory zhodnotili. Přece jenom bez peněz by v dnešní době bylo těžko, proč se tedy nepokusit své současné úspory ještě zvednout? Kromě klasického investování byste však měli zkusit právě kryptoměny.

Existuje celá řada kryptoměn. Jedná se vlastně o virtuální měnu, kterou nakupujete, s níž obchodujete a kterou těžíte na svých softwarech a účtech. Je to však svět, který není pro kohokoliv. Málokdo tomu světu rozumí, což je na jednu stranu dobře, ale na druhou stranu je to škoda. Dobře je to proto, že je to pro neználky vážně nebezpečný svět, v němž by mohli přijít o všechno. Škoda je to proto, že se toto obchodování označuje za obchodování budoucnosti.

Když se řekne slovo „kryptoměny“, všem se vybaví hlavně bitcoiny, ale tento svět není jenom o bitcoinech. Jistě, je to nejdražší, největší a asi i nejrozšířenější kryptoměna, ale ani zdaleka to není jediná kryptoměna, kterou můžete těžit, s níž můžete obchodovat, kterou můžete nakupovat a zase prodávat.

Pojďme si zmínit ty méně známé kryptoměny, které nám taky slibují skvělé roční výnosy. Samozřejmě u těchto neznámých kryptoměn nesmíme počítat se stoprocentními výnosy, ale důležité je, že neproděláte.

Znáte NEM?

Mnoho lidí o kryptoměně nazvané NEM asi neslyšeli. Jedná se o kryptoměnu, která je populární hlavně v Japonsku. Právě zde totiž banky testují komerční verzi této měny, ale kromě Japonska je tato měna naprosto neznámou. Roční výnosy se však pohybují kolem 4,3 procent.

Znáte Dash?

Další podobnou kryptoměnou je i měna dash. Tato kryptoměna slibuje roční výnosy zhruba 1,6 procent. Jedná se o měnu, která se původně jmenovala Darkcoin a kladla velký důraz hlavně na soukromí. Jedná se o digitální hotovost, jejíž objem transakcí převyšuje deset tisíc dolarů.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...