Půjčka na cokoliv je připravena pomoci každé domácnosti ještě dnes

Je rychlá a transparentní, můžete se na ni spolehnout vždy, když přijdou do cesty nečekané výdaje.

Minimum podmínek a jen nejnutnější porce administrativy. Takové jsou moderní krátkodobé úvěry, které si získávají rok od roku více a více fanoušků. V čem dalším tkví jejich atraktivita? Pochopitelně, je to jasné, sjednání online ušetří spoustu času v denním plánu každého žadatele. A jak by řekl klasik, čas je opravdu drahá komodita! Nikdo už v dnešní době nechce jednat na pobočkách s makléřem, když existuje jiné a podstatně pohodlnější řešení. Převod financí na účet může proběhnout ještě dnes, podmínkou je jen schválená žádost. Stačí tedy vyplnit příslušný formulář, což zvládne každý už za pár minut.

Začíná se už na tisícikoruně

Kolik si vlastně můžete touto formou půjčit? Připraveny jsou rozličné varianty, protože je jasné, že půjčka na cokoliv se spojuje se stovkami různých důvodů. A nikdy nenajdeme dva totožné příběhy žadatelů o úvěr. Není také důvod ke spěchu, protože odpovědní formulář bude připravený 24/7, vyplnit jej tedy můžete kdykoliv. Nečekané výdaje mohou zaklepat na dveře ložnice i v nočních hodinách, ale odpověď bude velmi rychlá. Půjde navíc jen o základní osobní data, jde o kompletní identifikaci, kterou nařizuje legislativa, a ne podrobný náhled do soukromí klienta. Jaká částka je tedy dostupná pro každého klienta, který splní všechny základní podmínky?

  • 1 000 Kč je minimum, níže už jít nejde. Tisícikoruna může sloužit třeba na malé složenky?
  • 30 000 Kč je maximum. Účel o ničem nerozhoduje, platí tedy, že si lze půjčit úplně na cokoliv.
  • Jaký splátkový kalendář je připraven? Jde o 7, 14, 21 a 28 dní, vyberte si dle svých preferencí.

Neúčelový charakter je velkou výhodou

Nikomu není třeba vysvětlovat, jak chcete s penězi naložit. Proč by to mělo být důležité? Krátkodobé úvěry jsou neúčelové, takový je totiž standard moderního finančního trhu! Peníze rychle na účet jsou dnes hitem a počítá se s minimální porcí administrativy. Není důležité, zda je žadatelem OSVČ nebo zaměstnanec. Vlastně se dá říci, že nerozhoduje ani věk, jedinou podmínkou je žadatelova plnoletost, což je ale u podobných finančních produktů jasnou samozřejmostí. Krátký formulář, jenž chce jen ověřit totožnost a ne zpověď, která by chtěla znát velmi důvěrné osobní informace. Není rozhodující, zda žijete v nájmu nebo v bytě v osobním vlastnictví. Takové otázky do žádosti o krátkodobý úvěr nepatří.

Vyberte si poskytovatele podle základních kritérií

A jakým způsobem najít poskytovatele, jenž by plně vyhovoval všem základním požadavkům? Stačí, když si můžete prověřit jeho dosavadní působení na trhu a porovnáte si čísla. Nejde jen o úrokovou sazbu, ale spíše RPSN, tedy roční procentní sazbu nákladů, která ukáže na výhodnost nebo nevýhodnost daného produktu. Rozhoduje také reputace za poslední roky, jinak řečeno, nedávejte šanci nováčkovi na trhu, o němž máte určité pochybnosti. Raději dejte svou důvěru někomu, kdo je už dobře prověřený a má na svém kontě i celou řadu pozitivních referencí. Je to vždy otázka krátké chvíle u internetového vyhledávače. Nemusíte spěchat, vše si přečtěte podrobně, ať víte, s kým máte tu čest.

Půjčka by měla být partnerem do nepohody

Závěrem pak dovolte malou radu, které byste se měli závazně držet. Půjčujte si jen tehdy, když máte zásadní důvod a víte, že vám splátkový kalendář nebude činit potíže. Vyberte si tedy částku a lhůtu splatnosti tak, aby vyhovovala rodinnému rozpočtu a nepřekračujte rámec svých možností. Dluhová past čeká na všechny, kteří nejsou zodpovědní a dělají nerozvážné kroky. Nebude lepší, když se lze poučit z chyb druhých? Půjčka by měla být partnerem do nepohody a nikoliv problémem navíc.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...