Jak si užívá své peníze nejdražší fotbalista historie

Sportovní svět se v současné době točí kolem mnoha novinek. My se konkrétně od nedávna můžeme pyšnit tím, že současná tenisová světová jednička je Češka. Ovšem nejvíce novinek se děje konkrétně ve fotbalovém světě. Letošní přestupy jsou doslova dech beroucí. Hlavně proto, že se jeden z přestupů stal tím nejdražším v celé historii fotbalu.

Ano, je to tak – fotbalový klub PSG byl ochoten zaplatit za jednoho jediného, ovšem obrovsky talentovaného mladého fotbalistu tak moc, že se okamžitě daný fotbalista stal nejdražším fotbalistou v celé historii fotbalu. Klub PSG si pětadvacetiletého Neymara koupil z fotbalového klubu Barcelona, a to za neuvěřitelných dvě stě dvacet dva milionů eur!

Neymar se svým novým fotbalovým klubem zatím podepsal pětiletý kontrakt, díky kterému se tak pět let bude pohybovat pod znakem klubu PSG. Ročně by si v tomto klubu měl přijít na skoro třicet milionů eur, což rozhodně není málo.

Jak si Neymar užívá svých peněz?

Jelikož je fotbalista ještě poměrně mladý, není se čemu divit, když si dopřává opravdu luxusní život. Má nádherný dům, kupuje si šíleně drahá auta, lodě a také využívá možnosti příležitostných známostí na jednu noc.

Pár informací o nejdražším fotbalistovi světa:

Neymar se na trávník pod znakem nějakého klubu dostal už ve svých sedmnácti letech, kdy podepsal svou první profesionální smlouvu s brazilským klubem Santos. Zde si přišel tenkrát opravdu ještě hodně mladý fotbalista na něco málo přes milion dolarů.

Právě v tomto klubu zaujal veřejnost, která mu dala jisté označení – začalo se o něm říkat, že je to další Pelé. A právě Pelé si ho všiml a prohlásil, že se jedná o mnohem lepšího fotbalistu, než je například Lionel Messi.

Kupodivu s Lionelem začal hrát pod stejným klubem. Roku 2013 totiž podepsal smlouvu s FC Barcelonou, kde se tak s Messim stali spoluhráči.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...