Ženy, které si na úspěch musely počkat

Úspěch nepřijde hned, nenarodí se přes noc. Úspěch je něco, za čím se musí houževnatě jít, a to mnohdy doslova přes mrtvoly. Úspěšní lidé moc dobře vědí, jak těžké je dosáhnout toho, po čem sní. Mnozí si svého úspěchu váží mnohem více než ostatní, a to především proto, že si na něj museli počkat trochu déle. Pokud se právě cítíte, že se váš život sype jako domeček z karet, je třeba vytrvat. Vždy mějte na paměti, že existují ženy, které s i prošly tím stejným obdobím, ale díky vytrvalosti se dnes mohou pyšnit titulem „úspěšná“. Otázkou však nyní je, jaké ženy si na svůj úspěch musely počkat?

Níže zmíněné ženy si na svůj úspěch počkaly, čekaly až do pozdějšího věku, ovšem o to více si svého úspěchu váží a o to více si ho užívají. Jaké ženy to jsou?

Jessica Chastain

Jessicu Chastain můžete znát jako filmovou herečku, která se dnes pyšní dvěma nominacemi na Oscara. Její život se však dá popsat jako jízda na horské dráze. Jednou byla dole, jednou zase nahoře. Její život se obrátil vzhůru nohama až po třicátém věku. Do svých jedenatřiceti let nikdy nehrála ve filmu, jednalo se pouze o divadelní herečku, na kterou se štěstí zrovna neusmívalo. Dnes je z ní sedmatřicetiletá herečka, kterou můžete znát z filmových snímků „Tree of Life“ nebo „The Help“. Díky těmto jejím prvotinám a dvěma nominacím na Oscara, které ji přinesly právě zmíněné filmy, o nabídky aktuálně nemá nouzi. Dokonce se stala tváří i fantastické vůně, kterou známe pod jménem „Yves Saint Laurent’s Manifesto“.

Právě Jessica je zastáncem názoru, že všechno se děje z nějakého důvodu. Pokud na sobě stále pracujete, vše se stane, ale ve správný čas, proto vytrvejte.

Vera Wang

Vera Wang všem lidem okolo sebe radí, ať se nebojí změnit svou kariéru. Až do čtyřiceti let byla průměrnou redaktorkou, o kterou nikdo nezavadil ani pohledem. Práce ji nenaplňovala, ale říkala si, že na změnu svého oboru je už příliš stará. V době velké frustrace se však rozhodla, že se stane svatební návrhářkou a její život se najednou obrátil vzhůru nohama.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...