Basic sukně – která délka jasně vede?

Dámy si potrpí na to, aby jim to slušelo – to ví zkrátka každé malé dítě, protože už v raném věku se děti potýkají s nedočkavostí, kdy chtějí jít na oblíbené kolotoče nebo do oblíbeného parku s houpačkami a musí čekat na maminku, která už půl hodiny stojí před zrcadlem a neustále střídá nejrůznější kombinace a hledá ten pravý look, který by pro ni byl opravdu ten pravý, ostatně je nutné poznamenat, že takové čekání se posléze vyplatí, protože ženy pak opravdu najdou skvělý look, který podtrhne jejich ženskost.

Ostatně ženy mají někdy hodně velké dilema, které se právě pojí s takovým vybíráním oblečení. Venku je například velice krásně a neví, jestli zvolit šaty, šortky nebo sukni. Pokud se i vy takto rozhodujete, pak sáhněte rozhodně po sukních, ale ne žádných tylových nebo skládaných, i když jsou velice stylové, ale raději volte pohodlné basic sukně, které jsou hotovým dvojníkem tepláků. Jejich materiál je totiž nadmíru pohodlný.

• Délka po kotníky

U basic sukní se však setkáváte s nejrůznějšími délkami, proto i zde by mohlo vzniknout dilema, protože nebudete vědět, s kterou délkou okouzlíte. Délka až ke kotníkům je určena především pro postavy větší – zhruba nad sto pětašedesát centimetrů. Pro menší postavy už se tato sukně této délky nedoporučuje, protože potom se postava výrazně zkrátí. Pakliže jste však vysoká a můžete se navíc pyšnit krásnýma dlouhýma nohama, pak se zaměřte na to, abyste měla i rozparek na boku.

• Délka po kolena

Tato délka se odporučuje naprosto všem. Ukazuje totiž jenom lýtka, kterými se většina žen může opravdu pyšnit. Navíc zakrývá stehna, jež většina žen ukazovat na druhou stranu nechce. Pokud k nim dáte například i Conversky nebo jiné podobné tenisky, pak zabodujete.

• Mini

Mini basic sukně jsou oblíbené především u teenagerů, ovšem měly by dnes už být zakázány. Tyto sukně jsou nevhodné i pro ženy, které se mohou pyšnit nádhernou postavou. Odhaluje totiž to, co by mělo být zakryto.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...