Myšlenky, které je znovu motivují  

Ať už je před vámi cíl velký nebo malý, vždycky se může stát, že vám začne pokulhávat vaše motivace. Zkrátka a dobře se zastavíte na jednom místě a začnete přemýšlet o tom, kudy dál nebo jak dál. Jenže když začnete o sobě pochybovat v myšlenkách, začnete pochybovat o podnikání nebo sobě samotném celkově. V myšlenkách se totiž skrývá neskutečná síla a pokud jsou negativní, zabraňují nám v dosahování svých cílů a velmi často nám velkou spoustu negativního přináší do našich životů. Proto si opakujte několik takových, které vám znovu vlijí zápal do žil.  

Dokážu dělat cokoliv 

Pro někoho možná jednoduchá fráze, pro jiné je to doslova mantra, která je posouvá sedmimílovými kroky kupředu. Dokážu udělat a dělat cokoliv. Tato myšlenka člověku připomíná, že dokáže skutečně všechno, co se mu kdy v hlavě zrodí. Dosáhne se všeho, na co se nasměruje lidská mysl.  

Ostatně tuto myšlenku vyznával už sám Henry Ford, který řekl, že pokud si myslíte, že něco dokážete, máte pravdu. Jestliže si myslíte, že něco nedokážete, také máte pravdu. 

Mám plnou kontrolu nad svým životem 

Pakliže chcete uspět, pokud chcete žít šťastný a spokojený život, měli byste pamatovat na jednu věc, a sice pouze vy máte odpovědnost za svůj život a pouze vy za něj musíte převzít plnou odpovědnost. Je to o vás a vašich vlastních rozhodnutích.  

Je důležité a klíčové si uvědomit, že náš život je pouze produktem našich rozhodnutí. A to, jestli bude bláznivý nebo nudný či úspěšný nebo neúspěšný – to je ryze v našich rukách.  

Nikdy není příliš pozdě 

Lidé jsou velmi často limitováni ve svých hlavách tím, že se domnívají, že je zkrátka a dobře příliš pozdě. Ale není tomu tak. Bez ohledu na to, kolik máte let, kolik příležitostí vám proplulo mezi prsty, vždycky je šance a příležitost na nový začátek.  

Lidé žijí velmi nesmrtelně, což je chyba. Náš život by se neměl skládat z „až”, nýbrž z akčních kroků, které nás přivedou k vytyčenému cíli, ať už je to cokoliv.  

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...