Kostýmy v novém hávu

Kostýmek má v současné době zcela novou podobu a rozhodně to není nuda. Zejména jaro a podzim, ale i zima je na kostýmy jako dělané. Pokud právě začínáte přemýšlet o svém pracovním šatníku v podzimním či jarním duchu a už tušíte, že doslova křičí po obměně, zkuste jít do kostýmu. Největší business klasikou je, byl a bude bezesporu kostýmek. Pokud je to klasika se sukní, nikdy nic nezkazíte. Ten kalhotový kostým zase může mít hned několik různých podob. Nemusíte být stále šedou myškou a v kostýmu, jaký vám představíme my v něm, také rozhodně nebudete.

Kostýmy a zase kostýmy

Pokud nosíte kostýmky zejména kvůli přísnému pracovnímu dress-codu, můžete se velmi snadno dostat do pasti jakési módní nudy. Tak to ale nutně nemusí skončit. Přesvědčí vás o tom hned 4 možné kombinace. Naše kombinace hrají barvami, pěknými střihy i nadčasovými doplňky. Výrazná barva je nová černá, tedy nadčasová šedá, která zrovna letí. Kostýmek nemusí hned být nudný. Na druhé straně nemusíte nutně vypadat jako duhová víla nebo kašpárek. Jen se snažte si klasiku jako kostýmek, tak trochu okořenit. Červená, vínová, temně rudá, námořnická modř nebo třeba úžasná olivově zelená, to jsou vhodné barvy do kanceláře. Jsou velmi osvěžující a přitom to není žádný velký úlet.

V hlavní roli něžná košile

Udělejte si z klasického kostýmku v neutrální barvě velmi moderní a módní záležitost. Místo klasické bílé košile si oblékněte tu, co září na dálku barvami, vzory nebo potisky. Chcete-li se držet při zemi, zvolte smetanovou, tělovou, starorůžovou či bledě modrou. Zkuste něco nového místo klasického střihu společenských kalhot s puky. Vsaďte třeba na volné a pořádně široké nohavice. Na vyvážený objem celého outfitu ve vrchní části oblečení volte spíše svůdné přiléhavější kousky. Hedvábné halenky a podpatky mohou být i úplně mimo váš styl. Oblékněte si kostýmek s klasickým topem, trikem, potiskem a bílými teniskami. Na této kombinaci je něco nadčasově jednoduchého a koncept je mnohem uvolněnější a stále elegantní.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...