Módní e-shop Zalando míří na český trh

Český trh je rozmanité místo, který se stále pyšní celou řadou novinek. Na našem trhu se už dávno nevyskytují jenom české společnosti či obchody, které si mezi sebou rozdělovaly zákazníky. Dnes se na našem trhu svádí velký konkurenční boj, který je mnohdy skutečně krutý. Zejména módní značky se předhání v tom, kdo bude mít větší obraty. Nyní bude boj o zákazníky na našem trhu ještě dramatičtější, protože do hry vstoupil Zalando, největší evropský módní e-shop.

Jste milovníkem online nakupování a nesnášíte kamenné prodejny, kde nikdy nenajdete oblečení v takové velikosti, v jaké ho zrovna potřebujete? Množství obchodů, v nichž můžete online nakupovat, se nyní rozroste, a to o fantastický evropský módní e-shop Zalando, který se v zahraničí těší obrovským úspěchům. Jedná se konkrétně o německý e-shop, jenž se nyní pyšní titulem „největší evropský e-shop“.

Co e-shop nabízí?

Ptáte se, co nový e-shop na českém trhu nabídne? Těšit se můžete zejména na dva tisíce značek, které mají v nabídce více jak čtvrt milionu produktů. Každý týden přibývá skoro deset tisíc nových produktů, proto je v obchodu skutečně radost nakupovat.

Abychom byli trochu konkrétní, prozraďme si, na jaké značky se můžeme těšit. Těšit se můžete především na britské brandy, kterými jsou značky Whistles nebo Warehouse. Svou nabídku mají v e-shopu i skandinávské brandy, jako je Weekday či Just Female. Vybírat si budete moct z široké nabídky italských tenisek Superga nebo z kolekcí americké módní návrhářky Rebeccy Minkoff.

V jakých zemích e-shop působí?

Do České republiky se e-shop dostává poměrně pozdě. Nyní působí především v západní Evropě, ale také funguje i v Polsku a expanduje dál do zahraničí. V současné době dělá radost zákazníkům pocházejících ze sedmnácti zemí celé Evropy, což je číslo opravdu chvályhodné.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...