Nudíte se někdy? Zkuste únikové hry

Pokud máte velmi rádi, soutěže, hry a adrenalin, k tomu také rádi riskujete, stále objevujete a zkoušíte nové věci, zkuste únikové hry Ostrava. Pokud si často rádi ověřujete své znalosti i schopnosti, zajímá vás, jak dokážete ve vypjatých situacích reagovat a řešit opravdu velmi neočekávané situace, je to to pravé ořechové pro vás. Únikové hry jsou naprosto ideálním řešením volného času. Jestliže máte chuť zkusit něco nového, The Chamber čeká na vás a vaši správnou partu.

Smysl a podstata únikové hry

Principem každé únikové hry je dostat se co nejdříve z místnosti plné zajímavých, ale nelehkých úkolů, pomocí dávky logiky, důvtipu a šikovnosti ve stanoveném časového limitu 60 minut. Někdy se vám to bude zdát jako zatraceně málo času. Pokud se to nepodaří, pustí vás ven a můžete si to dojít zopakovat příště. Hlavní prioritou v interaktivní hře za všech okolností ale zůstává skvěle se pobavit. Při únikové hře si prověříte schopnost fungovat jako tým, neboť hry se neúčastníte pouze sami, ale jdete do toho s celou svojí partou kolegů či přátel. The Chamber vás pobaví i nadchne zároveň. Je ideálním řešením pro teambuilding, adaptační kurzy, školní i firemní akce, vaši rodinu i partu přátel.

The Chamber je pro všechny

The Chamber nabízí rovnou tři druhy svých únikových místností. Každá z nich je určená pro 2 až 6 osob.  Do dvou únikových her se může postit i 8 lidí. V každé únikové hře si vyzkoušíte vždy něco jiného, ale obecně jsou tady všechny tři druhy her naplněné skvělými šiframi a úkoly. Všechny únikové hry jsou zde pro pobavení pro osoby každého, věku, profese, vzdělání, pro ženy i pro muže. Adrenalin, vzrušení a zábava se bude líbit vám i partě kolegů, spolužáků, rodiny i přátel. Jestliže vám tento koncept zní tak trochu povědomě, asi vám připomíná známé počítačové hry. Přeneste se do reality a zažijte jejich atmosféru na živo. V únikové hře si to užijete se vším všudy. Zajímavé a naprosto nečekané úkoly splněné ve stanoveného limitu vám zvednou sebevědomí a upevní vaše vztahy. Nic nedokáže popsat zážitek z únikové hry, je lepší si to vyzkoušet na vlastní kůži. Více informací najdete na http://ostrava.thechamber.cz/

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...