Oblékněte se stylově na první rande!

Každý v životě potká někoho, kdo mu perfektně sedne. Jedná se většinou o člověka, se kterým si rozumíme a s nímž nám je opravdu dobře. Mnozí dokonce najdou takové lidi víckrát za život. Je však nutné poznamenat, že největší poznávání, ať už je to poprvé nebo po několikáté, se koná během prvního velkého rande. To se většinou nese v takovém roztěkaném dojmu. Všichni jsou nervózní a snaží se udělat ten správný první dojem, jenže ten někdy není tak lehké udělat. K tomu však pomůže hezký look, který hned vzbudí zájem. Pokud na rande přijdete v roztrhané košili nebo v nevkusných teplácích, pak se ani nedivte, že během celého rande se na váš druhá strana bude dívat s odporem. V té chvíli vám bude jasné, že i když jsou z vaší strany skvělé sympatie, nikdy se nedostanete ke druhému rande.

Pokud však nevíte, co si obléknout, pak naštěstí přinášíme tip jak pro něj, tak pro ni. Pokud vám na rande opravdu záleží, protože si dokážete představit, že ona nebo on je ten pravý nebo pravá, pak se rozhodně zaměřte právě na oblečení – nepodceňujte ani sebemenší detail.

Co pro něj?

Pánové to mají jednoznačně jednodušší. Ti totiž pokaždé zabodují s košilemi. Košile jsou vkusné a elegantní a jsou navíc stylové v jakémkoli provedení (pokud však nezvolíte nevkusné exotické kousky, kdy bude na partnerku zírat papoušek Ara). K ní pak volte jednoduché společenské kalhoty nebo jsou vhodné samozřejmě i běžné rifle. Na nohy pak volte buď pohodlné jednoduché tenisky ve stylu Converse nebo Vans, nebo třeba pohodlné polobotky ležérního looku – nemusí to být klasické plesové variace. Do rukou si nezapomeňte po cestě utrhnout růži pro partnerku!

Co pro ni?

Ženy to budou mít rozhodně těžší. Volit totiž můžou šaty, sukni nebo jen cigaretové kalhoty. Ostatně povolují se i džíny vkusného střihu a tvaru, bez trhanců a jiných aplikací. My však doporučujeme šaty rovného střihu, které doplníte o drobný náhrdelník (je povolen i masivní), a na nohy nasadíte buď lodičky, jež vykouzlí naprosto fenomenální nohy, nebo oblíbené tenisky – podle toho pak volte přehoz. K teniskám se hodí nějaká lehká bomber bunda, k lodičkám pak sako nebo lehký přehoz, jenž nyní najdete v takřka každém obchodě.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...