Podpora a partnerství Rusňákovy DRFG

Investiční společnost DRFG se od jejího vzniku snaží pomáhat všem skupinám, které to potřebují. A právě z toho důvodu vznikla nadace založená a sponzorovaná investiční skupinou DRFG Davida Rusňáka. Nadace se věnuje podpoře různých sociálních, kulturních i sportovních projektů a její působení je opravdu široké. Pojďte se s námi podívat, kde všude skupina DRFG pomáhá a jak mohou pomáhat i ostatní.

Nadace DRFG

Při fungování a neustálém růstu investiční skupiny DRFG Davida Rusňáka se společnost věnovala podpoře různých akcí a aktivit. Po nějaké době již přišel čas tuto činnost nějakým způsobem sjednotit, a tak vznikla Nadace DRFG.

Vzhledem k tomu, že společnost pochází původně z Moravy, zaměřuje svou činnost právě sem. Snaží se o udržování tradic, pomoc potřebným v regionech, ale také o investice do projektů, které mají smysl. 

Koho nadace DRFG podporuje a jakými způsoby?

Nadace se věnuje zejména podpoře v následujících oblastech:

  • humanitární a charitativní pomoci – například podpora činnosti hospiců, domovů pro seniory a podobně
  • v podpoře volnočasových aktivit a sportu
  • ve vědě a výzkumu
  • ve vzdělání
  • v kultuře, údržbě památek, rozvoji turistického ruchu
  • v oblastech lidských práv, trvale udržitelného rozvoje, ekologie a dalších

Podpora je tedy zaměřena na děti z dětských domovů i na mladé lidi, které odtud pocházejí, na lidi s hendikepem, sociálně znevýhodněné a nemocné lidi. Pomáhá však také mentorům, dobrovolníkům a pečujícím osobám. 

Dále je pomoc zaměřena na charitativní organizace zřízené církvemi a kulturní občanské iniciativy. V neposlední řadě se mohou na nadaci obrátit také zaměstnanci investiční skupiny DRFG. 

Mezi konkrétní nadace a organizace, kterým se pomoc z Nadace DRFG dostala, patří například nezisková organizace Diakonie pod záštitou českobratrské církve evangelické, která zajišťuje mimo jiné každoroční sbírku s názvem Krabice od bot pro chudé děti. 

Chcete pomáhat i vy? Stáhněte si pomocníka do prohlížeče

Chcete se i vy podílet na pomoci potřebným? Nainstalujte si do svého prohlížeče GIVT pomocníka. Jedná se o aplikaci, která se postará o to, aby internetové obchody poslaly z každého vašeho nákupu nějaké procento na dobrou věc. Projektu se účastní více než 1300 e-shopů, mezi ně patří i ty největší na českém internetu jako je Mall.cz, Aboutyou.cz a další oblíbené obchody. 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...