Postava do plavek díky Jillian Michaels

Plaková sezona je tu coby dup. Je tedy zároveň načase začít něco dělat se svým stravováním a také s postavou. Léto se totiž neodmyslitelně pojí s úžasnou dovolenou, ať už na Šumavě nebo u moře na Kanárských ostrovech. Ať už ovšem plánujete jet kamkoliv, začněte se zdravým životním stylem již nyní. Netoužíte přeci po tom, aby na konečných fotografiích vám vaše bříško dělalo špatnou postavu. Chcete si své fotografie vystavit, nikoliv je hodit do šuplíku a bát se je ukazovat.

Jestliže začnete zdravě jíst, máte z osmdesáti procent již vyhráno. Správná a vyvážená strava totiž v sobě nese řadu vitaminů a tělu prospěšných látek, se kterými vám spalování přebytečných tuků půjde o něco rychleji. Navíc si tělo zvykne na pravidelný přísun potravy a nebude si ji ukládat na později. Často si své zásoby ukládá na nejproblematičtější partie, tedy například na boky či hýždě.

Se správným životním stylem se také pojí i cvičení a pohyb. Bez něj zkrátka nedosáhnete zhubnutí, ať se snažíte jíst sebevíc zdravě. Pakliže patříte mezi pracovně vytíženější obyvatelstvo, jistě si ve svém denním rozvrhu nenajdete více jak půl hodiny volného času, jež můžete strávit právě cvičením. Proto se tedy rozhodnete cvičit s online trenéry. Jednoznačně volte americkou trenérku Jillian Michaels.

S jejím půlhodinovým měsíčním cvičením dosáhnete stoprocentních výsledků. Nejedná se o žádnou výzvu, která koluje po sociálních sítích a nefunguje. Jedná se o skvělé efektivní cvičení, díky němuž shodíte přesně to, co potřebujete. Na váze se po měsíci výsledky příliš neprojeví, ovšem oku nezůstane změna utajena.

Cvičení se z počátku může zdát jako opravdu náročné, ale je to jen o zvyku. Po přečkání bolestí, které vás budou trápit na druhý den, zvládnete zbytek měsíce bez problémů. Pokud budete dodržovat i pitný režim a zůstanete u svého pravidelného stravování, máte vyhráno.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...