Procházky po Asii? Žádný problém!

Asii jste už v minulosti navštívili a hodláte se do této země vrátit? Jste zároveň milovníkem procházek, ale bohužel jste ještě neměli tu možnost najít taková místa, která by vám tento proces umožnila? Pak si tento článek bezesporu přečtěte do konce. Prozradíme vám místa, která stojí za to v Asii navštívit. Procházet se zde budete moct opravdu všude. Pochopitelně bude záviset na tom, koho budete mít po svém boku.

Procházky po Asii? Žádný problém!

Lampiony se v České republice příliš často nepouštějí. Většinou se jedná o ojedinělé akce, mezi které patří například svatba, silvestr nebo narozeniny. Pokud máte rádi procházky a rádi pouštíte lampiony při výše uvedených příležitostech, máme pro vás skvělé zprávy. Vietnamské město Hoi An nabízí vše, co zkrátka potřebujete. Přes den si budete moct užívat volné procházky po krásách tohoto města a večer si můžete užívat tisíce lampionu na nebi. Proč tedy toto město nenavštívit? Alespoň na chvíli zapomenete na své každodenní záležitosti a stres, který prožíváte v práci. Dovolenou tady si opravdu užijete.

Procházky po Asii. Žádný problém!

Chrámy lákají velké procento turistů z celého světa. V kombinaci s procházkami se tak může jednat o nezapomenutelný zážitek, který ocení především milovníci procházek. Chiangmai v Thajsku nabízí jednak možnost krásných procházek a jednak velké množství chrámu, na které se můžete podívat z té nejbližší vzdálenosti. Kromě toho budete mít možnost se mezi procházkami osvěžit pomocí různých koktejlů, které naleznete v místních stáncích, a to vždy u chrámů. Sáhněte po této dovolené a uvidíte, že příští rok se zde budete chtít vrátit.

Přesouváme se do Malajsie

Malajsie podobně, jako samotné Thajsko láká velké procento turistů. Mezi ně patří i obyvatelé České republiky. Říká vám něco město Penang? Pokud ne, tak se nachází na ostrově, které čistě náhodou nese stejný název. Penang je zařazen mezi jednu z nejoblíbenějších destinací, co se týče turistů z celého světa. Zapříčiněno je to převážně moderním městem a neuvěřitelnými procházkami. Pokud máte rádi architekturu, procházky i pouliční umění, je pro vás Penang jako stvořený.

You may also like...