Půjčka na podnikání nabízí vyřízení kompletně online

Bez stresu a objednávání se na kamennou pobočku. Ano, dnešní svět umožní krátkodobou půjčku pro OSVČ, která se sjedná po internetu a nemusíte ztrácet čas na osobních schůzkách. Tato nabídka je velmi snadno dostupná i všem nováčkům v této roli. Pokud jste přešli z osudu zaměstnance na ten podnikatelský a potřebujete počáteční investici, může být tato otázka vyřešena ještě během dnešního dne. Částku si zvolíte podle sebe, možných variant je celá řada. A to proto, že každý příběh bude nějak odlišný a nenajdou se dva, které by byly navlas stejné.

Administrativa je velmi nenáročná

V dnešní době si lze finanční produkty sjednat online, čímž se ušetří spoustu času. To hraje do karet zejména podnikatelům, kteří následně mají dostatek prostoru na další rozvoj. Půjčka na podnikání je zcela bez čekání, má jen jedno základní pravidlo. Kromě ověření identity vyžaduje, abyste do žádosti uvedli platné IČ. Z něj bude ihned patrné, že aktivně podnikáte a máte tím pádem na podobný produkt nárok. A jakou částku si můžete zvolit? Jak dlouhý splátkový kalendář je pro klienty nebankovní sféry k dispozici?

  • 5 000 Kč je minimální částka. Vyberte si, k čemu vám bude sloužit. Může to být na cokoliv!
  • 30 000 Kč je nejvyšší suma, o které lze jednat. Využita může být třeba na malou rekonstrukci.
  • Splátky si lze nastavit dle svého. Všichni zájemci mají možnost vybrat si v rozmezí 7 a 30 dnů.

Nemusíte už dlouho čekat

Online řešení je pro obě strany velmi pohodlné. Půjčka pro podnikatele je tedy k dispozici hned poté, kdy odešlete kompletně vyplněný formulář. Ten je velmi krátký a bude se vás ptát jen na základní osobní údaje. Jinak řečeno, neproběhnou zde žádné důvěrné zprávy a vůbec nebude nutné, abyste vysvětlovali důvody, které vás k této půjčce vedou. Vše je totiž maximálně jednoduché!

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...