Roušky jako reklamní předmět, který ochrání

I když, zdá se, je pandemie ze světového pohledu na ústupu, stejně platí nejen u nás, ale také v jiných zemích povinnost nosit ochranu dýchacích cest. Do této kategorie prostředků spadají nejen šátky a šály, ale předně také roušky s potiskem, které se sice mohou jevit jako “otrava”, na druhou stranu se jedná o skvělý a efektivní reklamní předmět, na kterém může sídlit i vaše společnost. 

Potisk lze dnes nanést prakticky na jakýkoliv textil. A roušky nejsou výjimkou. Zatímco v minulosti se tiskl potisk především na trička nebo na kšiltovky či podobné produkty, nyní se pozornost uchýlila na potisk roušek, které jsou nyní to, co se nosí prakticky neustále. A i když jsou roušky mezi námi už dlouho, stejně se jedná o něco, čeho si člověk na první pohled všimne. 

U roušek je důležitá kvalita

Ať už mluvíme o rouškách bez potisku nebo o rouškách s potiskem, v obou případech je důležité klást důraz na kvalitu. Roušky mohou být vyrobeny v jakémkoli provedení (mohou být na zavázání, mohou být na gumičku nebo lze vyrobit speciální roušky), vždy však musí být vyrobeny z kvalitního materiálu, který bude zdravotně nezávadný a který bude danému člověku a jeho okolí poskytovat tu nejlepší ochranu. 

Kvalita se však netýká jenom materiálu, ze kterého jsou roušky vyrobeny. Kvalita se vztahuje mimo jiné také na potisk, který je použit. Roušky se zpravidla musí vyvařovat nebo vyprat na vysokou teplotu a není možné, aby potisk takto vysokou teplotu nezvládl. 

Jaký potisk si na roušku natisknete vy?

Pokud najdete výrobce reklamních předmětů v podobě roušek, pak už je ryze na vás, pro jaký potisk se rozhodnete. Může to být logo společnosti, může to být také název vašeho byznysu a samozřejmě to může být i nějaké. motto, které je pro firmu typické. Nebo to bude jen vtipný obrázek, který pobaví a zaujme zároveň?

V každém případě mluvíme o efektivním reklamním předmětu, který může přinést hromadu zákazníků právě do vaší společnosti.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...