Slábnoucí a vypadávající vlasy? Jak je včas zastavit a zachovat si bujnou kštici?

Trápí vás vypadávající vlasy a pomalu se objevující pleš? Chcete mít znovu krásně bohatou kštici a vyhnout se řídkých a nezdravě vypadajícím vlasům? Vyberte si jednu ze dvou moderních metod pomáhajících řešit tento nepříjemný problém.

Výživa pro vlasovou pokožku

Bez zdravé a vyživené vlasové pokožky nemohou vlasy dobře růst a začnou vypadávat. Ošetření vlasové mezoterapie cílí na doplnění důležitých živin právě do pokožky hlavy. Pomocí mikrojehliček se do pokožky aplikuje výživný koktejl s kyselinou hyaluronovou, vitamíny, minerály, koenzymy a podobně. Jde o látky, které příznivě ovlivňují růst vlasů a celkové zdraví pokožky. Metoda je vhodná naprosto pro každého, kdo chce podpořit zdraví svých vlasů.

Metoda pro zachování zdravých vlasů

Druhou metodou pro zachování bohatých, krásných a zdravě vypadajících vlasů je RegenPlazma®. Jde o inovativní švýcarskou technologii regenerace buněk a podporu zdravých vlasů. Jde o evolučně vyspělou metodu využívající vědeckých poznatků o krevní plazmě, která obsahuje důležité výživné látky. RegenPlazma® funguje na aplikaci vlastní krevní plazmy. Efekt ošetření nastupuje přibližně v řádu třech týdnů, kdy se plně rozvíjí odpověď metabolismu. Pro ještě výraznější výsledek je dobré ošetření opakovat.

Věnujte pozornost svému tělu

Pokožka a vlasy odráží zdraví lidského těla. Pokud je správně živené bez negativního dopadu dlouhodobého stresu, můžeme se těšit pěknému vzhledu. Ve hře je však více faktorů, jako jsou dědičné dispozice, takže někdo je náchylnější k brzkému vypadávání a slábnutí vlasů. Moderní metody naštěstí nalezly způsob, jak si poradit s těmito problémy a na chvíli zastavit tok času a vrátit zpět trochu krásy. Důležité je vybrat si osvědčenou estetickou kliniku, kde nabízí certifikovaná ošetření. Příkladem je klinika Mediestetik v Praze a v Teplicích, kde poskytují obě uvedené metody terapie vlasů a mnoho dalších ošetření pokožky obličeje a celého těla.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...