Ubytujte se v Beskydech pohodlně a se vším luxusem

Jet na dovolenou je přesně ta aktivita, na kterou se těší řada z nás. Léto se kvapem blíží, což znamená, že je načase, abychom si vybrali dovolenou, na kterou se letos podíváme. Oblíbené jsou zejména zahraniční destinace, které oplývají památkami, ale také oblíbeným čirým mořem. Moře je to hlavní lákadlo pro řadu z nás, ale přece jen může po čase řádně omrzet, protože se zkrátka přijde na to, že moře je stále moře – modré a slané – a že pláže jsou stále stejně písečné, slunce stále nepřekonatelně praží a vy se vždycky stejně spálíte, protože znovu usnete na oblíbené podložce na pláži. Cítíte se, jako byste zažili déjá-vu. Proto se rozhodnete svou dovolenou trochu změnit – rozhodnete se navštívit zejména nějaký kout v České republice.

Česká republika přece oplývá řadou krásných míst, které stojí za to navštívit. Oblíbené jsou zejména turistické oblasti, kde se můžete kochat skvělou přírodou všude kolem. Navíc našlapané kilometry vás velmi lákají, a tak se není čemu divit, když se zaměříte na výběr letošní dovolené například v Beskydech. Beskydy jsou oblíbené zejména díky nejvyššímu vrcholu, kterým je skvělá Lysá hora, díky které už řada z nás zhubla pěkných pár kilo, protože osmi či jedenácti kilometrové trasy si zkrátka přinesou své důsledky.

sepetná

sepetná

Kde se však v Beskydech ubytovat?

Pokud hledáte ubytování v Beskydech nebo například konkrétnější ubytování pod Lysou horou, zaměřte se na rekreační středisko Sepetná. Přesně to je totiž velmi oblíbené. Mezi nejoblíbenější ubytování se řadí především Penzion Sluníčko nebo například Hotel Sepetná, protože právě tato místa sklízejí skvělé recenze a ohlasy. Není se čemu divit. Pokoje jsou opravdu skvostné, stejně jako jídlo a možnost volnočasových aktivit, které můžete provozovat během ošklivého počasí. Na své si tedy přijdou například milovníci golfu nebo badmintonu, děti však budou také nadšeny z velkého množství aktivit přímo pro ně.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...