Nový červený Apple je na světě! Proti čemu bojuje?

O společnosti Apple slyšel určitě každý z nás. Je to firma, kterou většina z nás miluje, dokonce mnozí z nás mají minimálně jeden produkt ve svém vlastnictví. Firma vznikla díky Stevu Jobsovi, o němž je dnes natočeno mnoho filmových snímků a který je dnes idolem mnoha začínajících i úspěšných podnikatelů. Firmu však netřeba nijak více představovat. Každým rokem se chlubí novými produkty, které ohromí svět. Například nyní přišel Apple s novými speciálními iPhony, které mají netradiční barvu – jsou červené.

IPhony 8 a 8 plus jsou ještě stále novinkou na trhu. Odhaleny byly vloni v září a zatím další nový telefon odhalen nebyl (pokud tedy nepočítáme iPhone X). Tyto modely telefonů jste si mohli koupit ve třech barvách, nyní však k barvám přibyla ještě jedna, a to červená.

Mnozí lidé si jistě pomyslí, že červenou barvou se cílí především na dámy, ale je v tom něco jiného. Červená barva totiž podporuje boj proti HIV.

Kolik novinky stojí?

IPhone 8 a 8 plus si nyní můžete koupit v nové, pestře červené barvě, která nese označení „PRODUCT RED“. Jedná se o novinku, která podporuje boj proti HIV. Právě nové telefony od amerického technologického giganta zaštiťují fond na boj proti šíření HIV. Startovní cena je zhruba sedm set dolarů a v současné době by se měla novinka vyskytovat i v České republice.

Co se týče funkčnosti, na ní se nic nezměnilo. IPhone 8 a 8 plus jsou stále stejné, jenom došlo ke změně barvy, respektive se do nabídky přidala další barva, která je pro mnohé lidi velice lákavá.

Přispějte i vy

Koupí tohoto telefonu můžete i vy přispět na boj proti zákeřné a vážné nemoci, která se šíří mezi lidmi jako tichý stín. Apple s organizací RED spolupracuje už více jak jedenáct let, během kterých došlo k vybrání částky tří miliard korun (konkrétně 160 milionů amerických dolarů).

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...