Vyřešit webovou stránku i BOZP, to jsou dva hlavní úkoly začínajícího podnikatele

Podnikání rozhodně není nic snadného, to potvrdí každý, kdo se v tomto světě už nějaký ten pátek orientuje. Pokud patříte k podnikatelům, pak víte, že prvotní úkoly na člověka čekají hned, co vejde do své ještě ani nezařízené kanceláře. Vyřešit se z počátku musí hlavně dvě věci, a co webová stránka a bezpečnost práce. Zatímco webová stránka přispěje k získávání zákazníků, vyřešené BOZP zase předejde nemalým pokutám, které jsou udělovány za její nevyřešení. 

Samozřejmě věcí, které podnikatel musí udělat, je daleko více. Zprvu se však zaměřte na zmiňované dva body, které jsou opravdu potřebné. 

Webová stránka by měla být reprezentativní

Po založení podniku by se mělo investovat do kvalitních webových stránek, aby byla firma dobře dohledatelná. Dnes lidé vždycky hledají pomoc na internetu, hledají konkrétní firmy s pomocí internetových vyhledávačů, nechodí ulicemi a nesledují, kde se otevřel nový podnik. Pokud budete mít hezkou webovou stránku, která nebude příliš komplikovaná, naopak bude jednoduchá, leč moderní a přehledná, zaujmete. 

Nezapomeňte, že se musí webová stránka optimalizovat pro vyhledávače, abyste byli snadno dohledatelní a abyste potencionálním zákazníkům vyjeli na první stránce výsledků vyhledávání. 

O BOZP se nemusíte starat sami

Druhým bodem a zároveň úkolem, který je třeba udělat, je vyřešit BOZP. Bezpečnost práce a taky požární ochrana musí být ze zákona vyřešené, jinak v případě kontroly hrozí velice vysoké pokuty sahající až do milionů korun. Součástí BOZP je postarat se o školení zaměstnanců nebo zpracovat a aktualizovat dokumentaci BOZP. Na to však nemusíte být sami. 

Využijte služby společnosti Extéria, což je přední poskytovatel poradenství v oblasti BOZP a PO na českém i slovenském trhu. V současné době se pyšní tisícovkami spokojených klientů, buďte jedním z nich i vy.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...