Aktuální filmové trháky mířící do kin

Plánovali jste šlapadla či jinou venkovní aktivitu, ale bohužel začalo pršet? V tomto je léto doslova nevyzpytatelné. Naštěstí nemusíte sedět doma, ale můžete navštívit kino, které každý den nabízí skvělý program. Zejména nyní je z čeho vybírat. Květen či začátek června se nenesl ve znamení skvělých filmových trháků. Spíše se nesl ve znamení nudných filmových snímků, které nadchly jen minimum z diváků. Nyní se však do kina dostaly takové filmové snímky, které nám doslova vyrazí dech a které jsou dlouhodobě očekávané. Díky obrovské propagaci a zájmu se očekává, že by níže zmíněné snímky mohly v kinech vydržet až do konce letošních července. Takto dlouho se v programu za poslední dobu udržely jedině filmy z dílny studia Marvel nebo oblíbený muzikálový snímek Největší showman.

Jurský svět: Zánik říše

Kdo miloval několikadílný filmový hit Jurský park, jistě si zamiloval i novější zpracování v podobě Jurského světa. Právě nyní se do kin dostalo pokračování Jurského světa, což byl snímek poměrně oblíbený. O druhém dílu se říká, že bude mít dokonce větší úspěch než díl předcházející, a to především díky skvělé propagaci, kterou film má. Jurský svět: Zánik říše se v současné době vyskytuje nejen v programu kin, ale také ho najdeme na oblíbených cereáliích nebo v mnohých rychlých občerstvení, kde mají speciální menu. Podle nás by však tento filmový hit ani takovou reklamu nepotřeboval. Dinosauři vždycky byly tématem, které lidi lákalo do kin.

Escobar

Do kin se v nedávné době také dostal snímek o největším kolumbijském drogovém baronovi, který sklízí neutrální reakce. Lidé oceňují skvělé obsazení, ale za to haní odbytý děj. Na internetu se však film pyšní skvělým hodnocením, tudíž jistě stojí za zhlédnutí.

Mrakodrap

Do kin míří i fantastický filmový snímek s Dwaynem Johnsonem nazvaný „Mrakodrap“. Opět se bude jednat o film plný napětí, šťastných náhod a obrovského adrenalinu. Dalo by se říct, že se bude jednat o typický filmový snímek fantastického amerického herce, kterého miluje nejedna žena a k němuž vzhlíží nejeden muž.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...