Čas na kombinace

Přemýšlíte, jak působit ležérně, stylově a mít módu v malíčku? Máme pár tipů, jak na to!Nemusíte mít skříň přecpanou nejnovějšími módními trendy, abyste se mohli obléct stylem. Důležité je mít vždy základní prvky, od kterých se můžete „odpíchnout“. Hlavní jsou tedy jednobarevná trička (s výstřihem do véčka, polo, s dlouhým rukávem) různých barev, pár svetrů z kvalitního materiálu, mikinu – rozhodně nic nezkazíte obyčejnou černou s kapucí, ale bez kapuce ve tmavě modré, šedé či bílé se taky bude hodit! Košile ležérního i elegantnějšího střihu, dále džíny, které musí opravdu sedět, nebojte se také nosit rifle upnutějšího střihu aneb slimky. Už totiž dávno nejsou záležitostí pouze žen – ale pozor! Nic se nemá přehánět.

Mixovat, zkoušet, mixovat, zkoušet!

Teda jdeme na to. Zkuste si spontánně oblékat různé košile s mikinou bez kapuce. Spodní část nechte vyčuhovat, rukávy vyhrnout trošku, nad loket. Zkoušejte. Trička se svetry, které můžete jen přehodit přes ramena nebo volně uvázat kolem pasu. Jde o takovou hru. Nebát se. Zkoušejte vrstvit, kupte si i hrubší cardigan bez zapínání, pod něj rozepnutou košili s tričkem, vše různé barvy – bílé tričko, denimovou košili, tmavě modrý svetr. Vojensky zelená, béžová, šedá, ale i odvážnějších barev se nebojte! Nikdy ale nezapomínejte před oblékáním zvážit místo, kam půjdete. Cirkus barev se do společnosti opravdu nehodí.

Do fitka? Ne, do práce!

Slyšeli jste také už o trendu kombinací sportovního oblečení s tím formálním? Jde o určitou nadčasovost, propojení sportovních prvků, funkčních materiálů s běžným oblečením. To tak nějak mužům ve světě módy čím dál více vyhovuje. Chcete praktičnost, pohodlnost ale zároveň neztratit styl? To zní jako dokonalá kombinace, ne? Prostě si ke svým kalhotám obujte výraznější tenisky, nebo výraznější nepromokavou bundu ke košili. Nemyslíme ale takovou bundu, kterou si balíte na hory „kdyby pršelo“. Pořiďte si jednobarevnou, stylově promyšlenou.  Značky Nike a Adidas nikdy nezklamou.

Co se týče doplňků, škála batohů nikdy nebyla tak velká jako dnes. Vyberete si kožený elegantní nebo sportovní bez potisků? Nebo radši přednost taškám? Na české půdě nalezneme čím dál více lokálních značek, které se zabývají výrobou tašek či batohů, a věřte – i tady se investice vyplatí!

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...