Coca-Cola – při uklízení domácnosti je to zázrak!

Coca-Cola – pokud byste tento nápoj zmínili před někým, kdo žije zdravým životním stylem, nejspíš by nejraději ohluchl, aby se i takto vyhnul tomuto nezdravému sladkému nápoji. Nejen, že je sladká jako taková, ale má také děsně sladké reklamy v televizi, které se točí kolem zamilovaného páru a Coca-Cola je přesně to, co je spojuje a co je zkrátka spojovat bude. Na pití je však tento nápoj nevhodný – tloustne se po něm díky sladkosti. Oblíbený je zejména ve Spojených státech amerických, kde se zkrátka lidi nejvíce přejídají právě fastfoody, v nichž je Coca-Cola na denním pořádku.

Ostatně tento nápoj bychom nemuseli jenom shazovat, protože se jedná o skvělý prostředek v domácnosti. Možná si myslíte, že po tomto nápoji je všechno jenom lepkavé a zapáchá to, ale není to tak. Díky Coca-Cole totiž nebudete muset utrácet za drahé chemické přípravky, které stejně nebudou fungovat jako na obalu nebo jako v reklamě.

• na lesklá okna

Největší mýt, co panuje o tomto sladkém nápoji, je to, že pokud ho nastříkáte nebo nalijete na sklo, tak se vše ulepí. Pokud však si dáte nápoj do rozprašovače a decentně stříknete na okno nebo na sklo a vyleštíte, docílíte neskutečně lesklých oken, po jakých jste vždy jenom toužili. Chce to jenom obyčejný ubrousek na utření nebo jednorázovou utěrku na okna.

• na spáry mezi kachličkami

Pokud máte v kuchyni nebo v koupelně kachličky, pak se nejspíše potýkáte s tím, že se bohužel ve spárech mezi kachličkami vyskytují nepříjemné nečistoty. Jistě jste se je snažili vyčistit pomocí již zmiňovaných ne příliš levných prostředků, ale marně. Zkuste to však s Coca-Colou. Opět si ji dejte do rozstřikovače a postříkejte spáry. Nechte chvilku působit a pak jen utřete. Není potřeba žádné drátěnky nebo zbytečně zdlouhavého drhnutí, které jenom kazí materiál, z něhož jsou spáry zhotoveny.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...