Rusňákova DRFG Real Estate jako významný hráč na českém realitním trhu

Správa portfolia investičních výnosových nemovitostí v rámci divize DRFG Real Estate prochází inovací. Zakladatel David Rusňák umí opravdu dobře řídit a investovat. Do divize nově začleněná renomovaná brněnská společnost A PLUS pracuje v oblasti architektury, projektování a developmentu. Technologická revoluce zasahuje i do tohoto odvětví. Budovy, které přichází do portfolia, mohou nyní architekti nebo inženýři vidět díky nové technologii jako obrázek z rentgenu. Zkušenosti a zázemí A PLUS jsou pro DRFG Real Estate přínosné zejména při vyhledávání nových příležitostí, při správě i rekonstrukcích současných nemovitostí. Všechny fondy a dluhopisy jsou podle diskuzí a recenzí úspěšné. Úspěchy této společnosti letí strmě vzhůru jako pomyslné letadlo.

Divize DRFG Real Estate

Divize investovala do nových zaměstnanců, personálu i začlenění společnosti A PLUS do systému podnikání DRFG Real Estate. Investice do softwarové základny lze shrnout do BIM, tedy Building Information Modeling, což je malá průmyslová revoluce v oblasti projektování a správy staveb. Všechny velké společnosti v tomto odvětví musí technologickou laťku zdolat, aby získaly velké projekty. Rusňákova DRFG Real Estate míří k velkým hráčům na realitním trhu, k průmyslově-technologickému developmentu, office parkům a podobným projektům. Divize připravuje svůj personál tak, aby mohl poskytovat služby na vysoké úrovni, které jsou na mezinárodním trhu standardem.

Přelomový software BIM

Jde o nový pohled na projektování a celkový styl práce. Dosud se pracovalo s 2D softwarem a software BIM plnohodnotně funguje v 3D prostředí, kde všechny profese mohou současně zasahovat do jednoho modelu. Jakmile stavař posune příčku, propíše se to do všech dalších technologií. Všichni zástupci dalších profesí ihned vidí, co posun příčky znamená z hlediska celé stavby. Vnitřní propojenost je na zcela jiné úrovni. Jde o důležitý přesah do správy portfolia DRFG Real Estate u nových projektů i při renovacích a překreslení již existující budovy. Tento software umí v závěru vyexportovat kompletní soupis techniky, jenž se v dané budově nachází. Je znám provozní stav, cena a odhad životnosti všech prvků. V konečném měřítku to přináší precizně fungující budovy v portfoliu.

Další související články:

Klíčové slova:

DRFG, David Rusňák

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...