Donald Trump je především podnikatel. Co radí ostatním?

Můžeme ho uznávat, můžeme ho také nenávidět, v každém případě musíme akceptovat to, že se jedná o prezidenta Spojených států amerických. Řeč je o Donaldu Trampovi, který je známý mnohým. Ať už byl či je jakýkoli, musíme mít stále na paměti, že se jedná především o podnikatele, od kterého se mohou učit začátečníci i pokročilí v oboru. I když je nyní především hlavou Spojených států amerických, je zároveň jedním z nejúspěšnějších lidí na světě. Řadí se k nejpopulárnějším miliardářům, jemuž patří mnoho prestižních nemovitostí v USA.

Kromě toho, že je známý tím, že je prezidentem USA či že je to ostřílený podnikatel, který se vždycky ode dna odrazil zpátky na vrchol, je známý i pro svou reality show, kterou známe pod názvem “TheApprentice”. Vysílal ji kanál NBC.

Jak jsme zmínili, ne každý ho má rád, ovšem nikdo mu neodpáře to, že se jedná o podnikatele, který to umí. I když spadne, umí se opětovaně postavit, i když se octne na dně, odrazí se a je ještě na vyšším vrcholu než posledně. Právě tento podnikatel, který si za svůj život zažil mnohé, se nyní rozhodl udělit pár rad všem těm, kdo začínají také dráhu podnikatelskou.

1) Musíte najít svou vášeň

Podle Donalda Trumpa musíte najít především svou vášeň. Musíte najít to, co milujete, a musíte to dělat se vší radostí. Pokud děláte to, co milujete, děláte to dobře. Nikdy v tom nesmí hrát roli peníze, musí to být opravdu jen vaše vášeň, která vás dostane vpřed.

Podle Donalda vás to, co milujete, dokáže nabít energií. S tím souvisí i jeho myšlenka, která zní: “Bez energie nedokážete nic, s energií dokážete všechno!”

2) Držte se svého instinktu

Kdyby se Donald Trump nedržel svého instinktu, asi by nebyl tam, kde je teď. Pokud by si dělal hlavu ze všeho, co se o něm napíše nebo co si o něm kdo myslí, asi by nebyl v prezidentském křesle, ale byl by spíše v blázinci. Donald Trump je proslulý tím, že si věří. A to je podle něj to zásadní. Instinkt podle něj nikdy nezklame, je třeba se ho držet a poslouchat ho.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...