Rusňákova investiční skupina DRFG, její fondy, dluhopisy i lékárny

Investiční skupina DRFG se zaměřuje zejména na správu fondů a nabízí své dluhopisy. Jedna z divizí skupiny DRFG spravuje také velmi úspěšný nemovitostní fond, kde je nyní uložen nejvyšší podíl aktiv. Na její produkty jsou pozitivní recenze. Do fondu zakoupila polikliniku ve Vyškově s možností dalšího rozvoje a propojení s provozováním lékárny Na Zdraví ve vlastní budově vznikla i další spolupráce s lékaři. Budovaná síť lékáren Na zdraví se odlišuje poskytováním konzultací a seminářů. Lidé nechtějí sedět v přeplněných čekárnách u lékaře a vyhledávají možnost konzultace. Navíc se dá mnoho věcí vyřídit online a lidem se to líbí.

DRFG Medical a lékárny Na zdraví

drfgZakladatelem společnosti je úspěšný podnikatel a vizionář David Rusňák, který neustále vyhledává lukrativní příležitosti pro investice. Odvětví farmacie stoupá vzhůru jako letadlo a jde o velmi dobrou příležitost k rozvoji. Mnohé diskuze a recenze vypovídají, že se vydal správným směrem. DRFG Medical buduje divizi s vlastní lékárenskou sítí a David Rusňák ví, jak na to. Síť lékáren se má stát trojkou na trhu. Lékárny Na zdraví dnes najdete v Praze, Brně, Sokolově, Lounech, Kamenici nad Lipou, Moravské Třebové, Městečku Trnávka, Uničově, Troubelicích, Ostravě Porubě, Litoměřicích či Kladně. Nové vhodné prostory mají mít pro pořádané konzultace a semináře dostatečný prostor.

Semináře a konzultační služby

V současné, uspěchané době roste poptávka po konzultačních službách. Síť Na zdraví je poskytuje. Základním tématem je redukce hmotnosti nebo poruchy trávení. Společnost DRFG se spojila s MUDr. Martinem Matoulkem ze Všeobecné fakultní nemocnice. V lékárnách je potřebné zázemí pro nutriční poradkyně poskytující konzultační služby a pořádání seminářů s místními lékaři. Hlavními tématy jsou prevence, léčba chronické bolesti, poruchy spánku a potíže se zažíváním. Konzultace jsou nekomerční a bez nabízení produktů, což podle recenzí lidé oceňují. Nemocní lidé také dostávají své léky ihned a nemusí čekat, než je lékárna do druhého dne objedná, jak je dnes v mnoha lékárnách zvykem.

Související články na téma DRFG a David Rusňák:

Klíčové slova:

DRFG, David Rusňák

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...