Jsou libo české skály?

Cestování do zahraničí má jistě něco do sebe, ale díky tomu, že se takové cestování do jiných než našich koutů země stalo v posledních letech mnohem oblíbenější, dalo se předpokládat, že to lidi omrzelo. Zahraničí je jistě krásné, ale určitě se vyplatí cestovat i po naší krásné české zemičce, která rozhodně má, co nabídnout. Na své si přijdou milovníci vody, a to po všech směrech. Vždyť právě u nás se najdou fantastické akvaparky nebo jiná koupaliště či přírodní rezervace, které jsou volně přístupné pro koupání. Pokud milujete sjíždění vody, pak právě v Česku najdete hromady skvělých řek, které doslova volají po tom, abyste je sjeli. Stačí sebrat jen bandu dobrých přátel, se kterými takový adrenalinový zážitek bude stát opravdu za to.

Ostatně pokud milujete přírodu zase trochu jinak, než již bylo zmíněno, pak se rozhodně zaměřte na turistiku. Turistických míst máme v Česku opravdu hojně, proto seberte potřebné vybavení, domluvte si ubytování a vyrazte vstříc nevšedním zážitkům!

• Lysá hora

Nejvyšší vrchol Moravskoslezských Beskyd je opravdu oblíbený, a to v jakémkoli ročním období. Nejen, že se na tento vrchol dá vyšplhat po svých, ale pokud ta zamíříte podruhé (což jednoznačně zamíříte), pak to zkuste i na kole. Nahoře vás uchvátí především dech beroucí výhled a pořád krásné počasí.

• Adršpachy

Adršpašské skály jsou dalším oblíbencem u turistů. Přece jenom každý se jednou rád octne někde, kde se točily ty nejznámější české pohádky, které nás doprovázely naším dětstvím. Zamiřte proto za třetím princem a poznejte krásu těchto unikátních skal. Nezapomeňte ale na dobré obutí. U turistiky se rozhodně obutí podceňovat nemá, protože právě obuv je to, co drží celou postavu. Pokud se rozhodnete jít několikakilometrovou trasu, pak jen kvalitní obuv vám zaručí to, že vás na druhý den nebudou bolet nohy tak, jako z nekvalitní obuvi, jež výrazně stíží vaši chůzi.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...