Toto jsou svetry, které stylově zahřejí během zimy i jara!

Každé roční období s sebou přináší i různou módu. Zima nám přinesla skvělé kousky, které lehce zamaskují postavu, tudíž jí můžeme být vděční, protože kila, která jste nabrali přes vánoční svátky, nejdou v aktuálně stylovém oblečení vůbec vidět. Nicméně některé kousky, které nám zima přinesla, lehce využijeme i v jiných ročních obdobích. Například takové svetry – ty se aktuálně staly skutečně moderní a jsou to kousky, které schováte hluboko do skříně jenom v době léta. Samozřejmě si nekupujte ten první svetry, na který narazíte, ale kupte si skutečně ten, který se vám zalíbí a který si na první pohled zamilujete.

Nebo si kupte takový svetr, který je aktuálně stylový. Jestliže nesledujete módní svět, možná nevíte, jaké svetry se aktuálně nosí, proto vám přinášíme pár tipů na konkrétní svetry, s nimiž rozhodně neuděláte krok vedle a které budou moderní i příští zimu.

Musíme podotknout zejména to, že dominují hlavně svetry, které jsou buď šedé, nebo naopak výrazně barevné – zaujmete tedy hlavně s pestře červenými svetry nebo například s královsky modrou barvou či s hořčicově hnědou barvou.

• Volné svetry

Letošní zimní sezona nám poměrně lichotí – přinesla nám skutečně kousky, v nichž se nejen cítíme pohodlně, ale hlavně nám jakékoliv nedokonalosti skryjí, protože jsou zkrátka volné. Nejlépe uděláte, pokud koupíte volné svetry, které na vás doslova visí. Skutečně takové se aktuálně nosí. Pokud najdete svetry s rolákem, sáhněte po nich, protože to jsou kousky, do nichž se nejen zamilujete, ale hlavně jsou naprosto stylové a moderní.

• Rozšířené rukávy

Letošnímu roku dominují svetry s rozšířenými rukávy. Populární jsou rozšířené a zvonové rukávy obecně, proto se neostýchejte a kupte si kousky, které takové rukávy mají. Svetry působí se zvonovými rukávy trochu jako hippie styl, ale je to v pořádku – přesně tak se to nosí.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...