Klobouky kralují na hlavách žen

Společně s jarem přichází hned několik módních trendů. Většinou se jedná o novinky v oblasti kabátů a bund, protože jaro stále není ještě o vysokých teplotách, kdy bychom se opravdu bez sebemenšího teplého kousku obešli. Rána jsou během jarních měsíců stále chladná a večery jakbysmet. Pouze odpoledne jsou jakýmisi úsvity během pochmurného počasí. Naštěstí se už teploty pohybují kolem patnácti až dvaceti stupňů, což zaručuje alespoň nějaké odlehčení. Můžeme tedy konečně vynechat zimní teplé bundy a kabáty, v nichž se budeme během teplejších odpolední opravdu potit. Raději se zaměřme na odlehčené vesty nebo bundy u lehkého materiálu.

Mezi nové trendy kousky, které budou v kurzu v jarních měsících, patří rozhodně klobouky. Ty tvoří totiž skvělý doplněk snad každému looku. Svou popularitu si klobouky získaly už během loňského podzimu, kdy se staly opravdu velmi oblíbenými. Ženy si je kupovaly zejména ke kabátům rovného střihu, které jsou v současnosti také velmi „in“. Ovšem podobné kabáty na pultech obchodů často nenaleznete. Kabáty totiž musí nést hnědou nebo bordó barvu.

Klobouky fungují skvěle také s kozačkami nebo kotníkovými boty. V poslední době si značně polepšily kotníkové boty s gumou na bocích. Jedná se opravdu o trendy kousek, který by ve svém šatníku měla mít vážně každá žena. Nezáleží na barevné kombinaci, hlavně, ať v botníku jsou.

Klobouk skvěle doladíte také s obyčejnými džíny nebo s těmi roztrhanými typy těchto kalhot. Také se hodí i k formálnímu stylu, ovšem u této kombinace dobře zvažujte každý kousek.

Klobouky se staly také populárními ve světě mužů. Je báječné, že se ani pánové nebojí nosit tento kousek, o němž by kde kdo řekl, že se jedná o odvážný a mužům ne padnoucí doplněk. Pakliže milujete polobotky a úzké kratší kalhoty s cardiganem, jistě zazáříte. Oslníte nejednu ženu, ale bude se od vás inspirovat i nejeden muž.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...