Kryptoměny, které vám přinesou ročně stoprocentní výnosy

V současné době se mnoho lidí žene do investování. Toužíme totiž po tom, abychom své dosavadní úspory trochu znásobili. Pokud si peníze ukládáme na spořicí účty, nikdy se nedočkáme takového znásobení, jakého bychom se dočkali při investování. Je však třeba upozornit na to, že někdo aktuálně investuje, ale jiný obchoduje. Pokud nejste trpělivé povahy, měli byste se raději vrhnout do obchodování, protože zde uvidíte rychlejší výsledky. Pokud nevíte, s čím byste měli obchodovat, zkuste kryptoměny.

Kryptoměny jsou aktuálně hojně řešené téma, kterému ne každý porozumí. Pokud se i vy chcete do tohoto světa pustit, měli byste o kryptoměnách vědět celou řadu věcí. Je třeba mít na mysli, že se z vás nestane miliardář, ale že si poměrně dobře vyděláte. Kromě toho je taky třeba vědět, že musíte mít kvalitní software, přes který budete těžit. A taky musíte vědět, jaké kryptoměny vlastně existují.

Pod pojmem „kryptoměna“ si představíme hlavně bitcoiny, které jsou nejznámější a nejrozšířenější. Ale existuje mnoho jiných kryptoměn, které nám slibují skvělé roční výnosy.

Pokud byste zatoužili po ročních výnosech, které budou vyšší jak sto procent, měli byste začít těžit následující kryptoměny.

• Litecoiny

Litecoiny jsou virtuální měna, které se taky přezdívá digitální stříbro. Jedná se o stříbrnou minci, která má na svém rubu i líci velké L. Jedná se o měnu, která se označuje jako digitální stříbro i proto, že je energeticky méně náročná a hlavně její blockchain se rychleji aktualizuje. Tato virtuální měna slibuje roční výnos až 980 procent.

• Monero

Mnoho začátečníků (ale i pokročilých) obchodují, kupují a těží i kryptoměnu zvanou Monero. Jedná se o minci, která chrání soukromí svých držitelů, což se u mnoho kryptoměn nevidí. Má navíc ambici stát se základem pro další aplikace s důrazem na soukromí, k nimž se řadí například chatovací programy.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...