Léto zdaleka nekončí, buďte styloví!

Půlka prázdnin je sice za námi, to ale nic neznamená! Máte před sebou dovolenou? Nebo jen pár grilovaček s přáteli, oslavy, výlety? Stále můžete vypadat stylově, i přes to zničující vedro.

Každé roční období přináší své prvkové stálice – v zimě jsou to tmavší barvy, tlustší tkaniny, přízemní vzory. Léto je ale proloženo světlými barvami, lehkým a vzdušným materiálem. V tomto období je čas na odpočinek na sluníčku a oslavu života kolem nás.

Plavky

Tady se není čeho obávat, můžete zcela popustit uzdu své fantazii a náladě. Samozřejmě by měly plavky dobře padnout, jinak je ale povoleno úplně vše. Barvy, potisky, se skvělým opálením může vypadat vše skvěle. Pokud jste letos zaspali a nevyrýsovali své svaly na maximum, plavky vám napomohou odtrhnout pozornost od postavy jako takové. Ale tyhle problémy řeší většinou něžnější pohlaví.

Na pláži a u bazénu nikdy nezapomínejte hlídat své drahé doplňky. Kvalitní hodinky radši nechte doma v suchu a vezměte si je až večer. K vodě si kupte raději cenově dostupnější, voděodolné, jejichž ztracení či zničení by vás tolik nemrzelo.

Oblek

Ať už půjdete na svatbu nebo schůzi v práci, držte se světlejších barev a lehkých tkanin. Vsaďte na bavlnu nebo plátěné kousky a zkuste blejzr v námořnické modré s jednoduchým trikem či košilí. Outfit samozřejmě doplňte o kvalitní mokasíny nebo formální tenisky.

Nasaďte kšilt!

Před sluncem je třeba se chránit. Proto vždy, když hrajete volejbal na pláži nebo trávíte volno procházkou v parku, nezapomínejte na svou čepici. Na internetu i v obchodech naleznete širokou škálu kšiltovek, klobouků různých barev, vzorů i velikostí.

Když už mluvíme o ochraně před sluncem, hlavně nepodceňte výběr slunečních brýlí. Najděte si tvar, který skutečně sedí k vašemu obličeji. Barva skel či obrouček prozradí mnohé o vašem vkusu. Vybírejte tedy pečlivě.

Jak se v létě obouvat?

Nejlepší volbou pro horké dny budou boty zvané „espadrillky“. Jde o látkové nazouvací boty, které mají provazovou podrážku. Jsou velmi ležérní a pohodlné, hodí se jak k vodě, tak i do města k šortkám. Dále již výše zmíněné tenisky, mokasíny nebo i žabky nemusí být špatnou volbou. Hlavně tedy vynechat sandále s ponožkami.

Tak obléct a honem ven užívat si slunce!

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...