Navštivte centrum turizmu Liptova Liptovský Mikuláš

Město Liptovksý Mikuláš se nachází v Liptovské kotlině na řece Váh poblíž okouzlujících velehor. Liptovksý Mikuláš je plný tradic a krásné přírody. Je také důležitou dopravní spojnicí, poblíž vede nejznámější a nejdelší dálnice D1. V centru se projděte po pěší zóně a zavítejte do některé z kaváren nebo restaurací. Pokud se chcete vyhnout ruchu centra města, vydejte se na kole po břehu řeky Váh.

Fun Park Žiarce – užijte si jízdu na první horské bobové dráze na Slovensku

Bobová dráha v Žiarci o celkové délce 1000 m s převýšením 120 m nabízí adrenalin a skvělý zážitek. Legraci a adrenalin si užijete ve speciálních bobech určených pro jednu až dvě osoby. Na jednokolejné dráze pojedete rychlostí až 45 km/h. Fun Park Žiarce určitě stojí za to navštívit.

ZOO Kontakt – ZOO kde je dotýkání zvířat povoleno

V netradiční zoologické zahradě ZOO Kontakt v Liptovském Mikuláši se dostanete do osobního kontaktu s více jak 300 zvířaty. Za doprovodu ošetřovatele zažijete krmení zvířat a dozvíte se o nich spoustu zajímavostí. Přímo ve výběhu máte možnost pohladit si lvíče.

Novinkou této sezóny je motýlí zahrada kde s průvodcem nahlédnete do života motýlů a můžete pozorovat jejich líhnutí z kukly.

Tip na ubytování

Navštivte horský hotel Tri Studničky**** v lyžařském a turistickém centru Demänovská Dolina.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...