Online fakturace: Neztrácejte čas zdlouhavým tradičním vystavování faktur

Každý živnostník nebo majitel firmy se neobejde bez fakturace. Potvrzení o realizaci transakcí jsou prostě nezbytností a ze zákona se bez nich nemáte šanci obejít. Fakturování činností, která zabere poměrně hodně času. U větších firem dokonce disponují přímo fakturačním oddělením, jež se touto problematikou zabývá. To s sebou pochopitelně nese další výdaje navíc. V době, kdy existují moderní online fakturační systémy, je zbytečné ztrácet jak čas, tak i peníze. Naší tipem je systém SuperFaktura.cz, který je jednoduchý, přehledný a efektivní.

Online faktury pro živnostníky i firmy

 

Využít systému online fakturace mohou prakticky jakékoli podnikatelské subjekty. Hodně oblíbené je vystavování faktur online u živnostníků. Ti určitě nemají času nazbyt. Ušetří jim ho velmi efektivně online faktury. K vystavení jedné stačí pouze několik málo kliků. Za pár vteřin je hotovo. Stejně tak je optimální online řešení i pro firmy. Ty získají precizní podklady pro účetní oddělení. Sužba Cashbot, na níž je SuperFaktura.cz napojena, zajistí uhrazení faktur do dvou dnů. V rámci systému funguje také kniha jízd a správa nákladů.

Už žádné omezení!

 

Pamatujete si, když jste potřebovali vystavit fakturu v době dovolené? Určitě ano. Stejná situace nastává i při služebních cestách. Obvolávání ostatních zaměstnanců firmy, případně psaní omluvného emailu vám díky online fakturám odpadne. Faktura se vystavuje v online prostředí odkudkoli a kdykoli. Potřebujete pouze připojení k internetu a zařízení se systémem Windows nebo iOS.

Konec chyb ve fakturaci

 

Zašlete-li adresátovi fakturu s prokazatelnými chybami, vrátí vám ji. Toto se v online systému fakticky nemůže stát. Pouze totiž doplňujete částky. Data jsou již zadána. Faktura je z legislativního hlediska hlídána specialisty. Její správnost je tedy zaručena.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...