Osm produktivních věcí, které lze udělat i z postele

Že musíte kvůli produktivitě vstát z postele? To je omyl, který se rozmohl mezi lidmi. I postel může být naprosto skvělé pracovní prostředí, klidně v posteli stravte celé dopoledne, pokud však budete vykonávat něco produktivního. Že z postele nelze nic produktivního udělat? Ale opak je pravdou. I v posteli je možné stihnout x věcí, jen je třeba vědět, co z postele je možné udělat. Nevstávejte, jen dál čtěte a pak se pusťte do práce.

Osm produktivních věcí z postele

1. Emaily. Co si můžete dát do pořádku jsou všechny emaily, na které jste ještě nestihli odpovědět a na které je třeba odpovědět co nejdříve. Společně s odpovídáním emailů a vyřizováním emailové komunikace si také emailovou stránku uspořádejte, ať je trochu přehledná a vy v mailech najdete všechno, co budete zrovna hledat.

2. Blog. Chcete se někam vypsat? Chcete někam psát své zážitky? Blog je na to ideální místo. Samozřejmě můžete psát i pro někoho jiného, ale pokud chcete psát pro sebe, blog si založte i z postele a z postele články pište.

3. Přelepování webkamery. Všichni lidé na světě si přelepují webkameru, dokonce i Mark Zuckerberg to dělá. Ne nadarmo se říká, že nás všechno vždycky sleduje. Vzpomeňte si na seriál Black Mirror.

4. LinkedIn. Je načase si svůj profil na zmiňované platformě vyšperkovat tak, aby budoucí kariéra byla skvělá. Na internetu dokonce najdete i tipy, jak na perfektní LinkedIn.

5. Hovory blízkým. Nezapomeňte na to, že i blízcí vás chtějí slyšet. Proto zavolejte babičce, dědečkovi, také rodičům, pokud s nimi nežijete. I to lze udělat z postele.

6. Inspirujte se, motivujte se. Každé ráno by mělo začít něčím smysluplným. Co třeba pustit si motivační video nebo přečíst si několik motivačních citátů?

7. Sepište si TO-DO list. Co na začátku, respektive na konci každého dne je třeba udělat, je sepsat si seznam toho, co je třeba zvládnout následující den. Sepsat si TO-DO list však můžete rovnou z postele.

8. Obvolejte doktory. Bolí vás zub nebo jste jen dlouho nebyli na preventivní prohlídce u lékaře? Je načase to všechno obvolat. A proč ne rovnou z postele?

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...