Pět nejbohatších dětí na světě. Kde vzali takové bohatství, s jakým se pyšní?

Zatímco někteří jdou bohatství naproti až v pozdějším věku, najdou se i ti, kteří jsou naopak svému bohatství naproti už daleko dříve, dokonce už v dětství. Právě ti, pokud uspějí, se mohou označit za nejbohatší děti na světě. Víte, kdo se do seznamu nejbohatších dětí řadí? A víte, kde se vůbec vzalo jejich bohatství, kterým se nyní tak pyšní? Zatímco některým to spadlo do klína, jiní si za svým úspěchem a penězi šli houževnatěji než mnozí lidé ve starším věku.  

Podívejme se na pět nejbohatších dětí na světě, kteří jsou tak bohatí, až tomu lze jen stěží uvěřit. Také se podívejme na to, kde se jejich bohatství vzalo.  

Jaylen Bledsoe 

Tento klučina se dnes pyšní majetkem v hodnotě tři a půl milionu dolarů. Může za to založení společnosti Bledsoe Technologies, kterou založil teprve ve svých třinácti letech. Firma se zaměřuje na technologie a na grafický design.  

Willow Smith 

Dcera slavných rodičů – nedalo se čekat nic jiného, než že se mezi nejbohatší děti taky zařadí. Její jméno je známé díky Willu Smithovi, kterého můžeme znát z mnoha filmových snímků. I ona nejdříve započala svou kariéru jako herečka, nyní však zpívá.  

Jaden Smith 

U Smithů ještě chvilku zůstaneme, Willow totiž není jediný potomek herce Willa Smitha. Dalším potomkem je také Jaden Smith, kterého můžeme znát z mnoha filmových snímků, v nichž se začal objevovat už ve svých osmi letech. Jeho jmění dnes dosahuje osmi milionu dolarů.  

Abigail Breslin 

Od tří let vystupuje tato hollywoodská hvězda před kamerou. Za celou dobu její kariéry si nashromáždila majetek v hodnotě dvanácti milionů dolarů. Hrála i s těmi nejlepšími hollywoodskými herci, jaké svět zná.  

Nick D`Aloisio 

Pokud se však máme vrátit zpátky z Hollywoodu, zmínili bychom chlapce jménem Nick D`Aloisio, který už ve svých patnácti letech naprogramoval skvělou aplikaci Summary, která předkládá zestručněné zprávy. Jeho majetek dnes činí třiceti milionů dolarů. 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...