Placené dotazníky jako atraktivní typ přivýdělku 

Hledáte v současné době nějaký přivýdělek, který by zajistil vaši rodinnou kasu, respektive ji trochu obohatil? Nabízí se placené dotazníky, které jsou v posledních letech velmi zajímavým typem přivýdělku. Nezaberou příliš mnoho času, vyplňovat je můžeme prakticky kdykoliv a kdekoliv, a tím tedy efektivně vyplnit každou volnou chvíli našeho života. A jak se říká, každá korunka do kasičky se hodí. Čili i když nevyděláme placenými dotazníky miliony, přesto se jedná o příjemné peníze k dobru. 

Kde si můžete vydělat vyplňováním dotazníků 

V současné době funguje rovnou několik platforem, na které placené dotazníky fungují a kde si tedy můžete vyplňováním dotazníků velmi příjemně přivydělat. Kupříkladu Český národní panel umožňuje velice rychlou registraci, navíc nabízí i aplikaci čili nemusíte vyplňovat dotazníky přes počítač, což je pro mnohé dnes vysoce nekomfortní.  

Během registrace stačí uvést jenom několik relevantních informací o vás a dle nich budou na vás zmiňované dotazníky cílené.  

Kromě zmiňovaného Českého národního panelu můžete vyplňovat dotazníky také na Toluně, což je velmi přehledný portál, ve kterém se snadno zorientujete. Je navíc daleko přitažlivější než jiné webové stránky či portály, na kterých jsou dotazníky k vidění. 

Nebo vyzkoušejte Marketagent, což je časem ověřený portále, z něhož dokonce chodí pozvánky k vyplnění nějakého dotazníku za peníze. Jelikož se jedná o německou firmu, počítejte s výplatou v eurech. 

Doba vyplácení odměny se liší 

Nabízí se otázka, kdy je odměna pocházející z placených dotazníků vyplněna. V současné době platí, že placené dotazníky, respektive odměna za ně je vyplácena dle pravidel fungování daného portálu. Každý portál má trochu jiné podmínky, respektive i dobu, během které získané peníze vyplácí. Zatímco někdo čeká na začátek nebo konec měsíce, jiný má zase stanovenou hranici, přes kterou „nejede vlak”.  

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...