Půjčka na cokoliv je dostupná každý den, víkendy a svátky nevyjímaje

Potřebujete malou hotovost, na složenky nebo provozní výdaje domácnosti? Online pomoc je blízko!

Jednoduchá pomoc, kdykoliv je zrovna potřeba. Půjčky hýbou naším světem a čas od času o nich určitě přemýšlí snad každý. Mohou pomoci v nouzi, když čekají nezaplacené účtenky nebo se třeba zaměstnavatel opozdí s výplatou a klienti nechtějí proplácet faktury k datu splatnosti. Jak vybrat tu nejlepší a podle čeho se orientovat ve spletitém světě nebankovních půjček? Pro někoho je vše možná na první pohled složité, protože poskytovatelů je na trhu několik desítek, ale s naším malým návodem půjde určitě každý krok o něco snáz…

Zvolte si částku, máte tady vlastně volnou ruku

Kolik peněz vlastně budete potřebovat? Každý určitě řekne jiné číslo, protože i finanční problémy v našich domácnostech umí být hodně různorodé. Půjčka na cokoliv se dá sjednat už od tisícikoruny výše, maximálním možným limitem je patnáct tisíc korun. Nejlepší však jistě je, že takový malý úvěr pro dům i byt půjde bez zbytečných otázek – stačí prokázat totožnost a doložit příjem, tedy nutnosti, které vyžaduje i česká legislativa a bez kterých si dnes půjčku vůbec nesjednáte. Jak vlastně celá žádost vypadá?

  • Doklad o příjmu aneb výpis z účtu za poslední tři měsíce. Dá se nahrát klidně v PDF formátu.
  • Několik důležitých kolonek, kam vepíšete své osobní údaje. Je prostě nutné ověřit totožnost.
  • Kontaktní údaje, jako je třeba email nebo číslo mobilního telefonu, stejně jako účet v bance.

Jednoduchá a přívětivá, přesně taková je online žádost – jen několik bodů, z nichž každý vám zabere pouhý okamžik, sjednání online bude hračkou i pro ty, kterým zatím internet zase tolik neříká a spíše si na něm jen čtou zprávy nebo posílají emaily. I s uživatelskými základy se zorientujete na stránce poskytovatele půjčky velmi dobře, takže žádný strach!

Účel nikoho nezajímá, doba sjednání je kdykoliv

V žádné z kolonek kontaktního formuláře nebude nutné uvádět, kvůli čemu půjčku vlastně chcete. Je to totiž pouze a jen vaše rozhodnutí, do kterého nesmí nikdo další mluvit. A diskrétnost? Ta je přece naprosto zaručená, pečlivé šifrování dat na každém serveru je dnes zárukou, že se vaše osobní data nedostanou do nepovolaných rukou. Bezúčelový charakter nabídky je také garantován, takže nebudete vyplňovat kolonku s nadpisem „důvod půjčky“, neboť by šlo o zásah do soukromí klienta. Ozvat se můžete vlastně kdykoliv, protože finanční problémy si nevybírají a mohou přijít třeba o půlnoci. Abyste je účinně vyřešili, stačí mít po ruce jen mobilní telefon a připojení k internetu, takže sjednávat půjčku můžete třeba i ve dvě hodiny ráno…

Blesková odpověď na každou žádost, flexibilita samozřejmostí

Je tu pro všechny, půjčka 5000 totiž zaručuje, že do patnácti minut dostanete odpověď a dost možná už budou peníze i na vašem bankovním účtu. Nemusíte kvůli ní na pobočku nebo vyřizovat telefonát, naopak, online sjednání je jednodušší a rychlejší než cokoliv jiného. Kdo si vzpomene na půjčku před dvaceti lety, určitě se bude až divit, jak velký pokrok finanční svět udělal.

Dluhová past chodí okolo, neměli byste do ní spadnout

Ať už si vyřizujete jakoukoliv půjčku, dejte si pozor na to, aby byla účelná a neměli jste problém s jejím splácením. V nejhorším možném případě se totiž můžete dostat i do takzvané dluhové pasti, která v moderní době hrozí tisícům dalších lidí. Proto si vše dobře promyslete již dopředu, díky kalkulačce půjček máte možnost vidět všechna důležitá čísla pěkně pohromadě a mít jasno o tom, jestli potřebujete zrovna takový úvěr – nebo ještě všechno přehodnotíte a půjčíte si třeba i o něco menší částku.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...