Jak řešit problémy s počítači a notebooky, pokud nefungují jak mají?

Můžete být malá firma nebo máte v domácnosti počítači či notebook a ten od svého pořízení nemusí fungovat na 100% tak, jak má. V průběhu času totiž instalujete různé programy, připojujete extérní zařízení od USB flash disků, harddisky, tiskárny či mobily. To vše zpravidla přes operační systém Windows.

Jaké problémy se nejčastěji řeší?

  • Počítač je pomalý
  • Počítač napadl virus
  • Nefungují aktualizace
  • Počítač často padá
  • Vyskakují chybové hlášky
  • Notebook se přehřívá
  • Počítač vydává divné zvuky

Co s tím? Potřebujete například opravit PC v Ostravě?

Pokud máte potřebujete řešit některý z výše uvedených nejčastějších problémů nebo počítač doslova vyžaduje opravu nebo pravidelný servis, tak doporučujeme odborníka na opravy počítačů a notebooků. Pro firmy doporučujeme pravidelný servis, kdy se provádí pravidelné aktualizace, řeší aktuální problémy se síťovým připojením, zálohování či individuální softwarové požadavky. Hledejte vždy někoho v místě svého bydliště nebo sídla firmy. Pro Ostravu a okolí doporučujeme firmu na opravu a servis počítačů Propet spol. s. r.o., která má sídlo v Ostravě a výjezd servisního technika po městě je zdarma.

Nepodceňujte pravidelné aktualizace a antivirus

Počítače a hlavně operační systém Windows 10 či starší potřebuje pravidelné aktualizace a dobrý antivirus. Jsou to hlavní předpoklady k tomu, aby jste v budoucnu neměli problémy, které vyústí k nutný zásah specialisty na opravu počítačů, který doslova rozchodí počítač, aby byl opět ve formě, jako „za mlada“. Pokud je už pozdě a jste z Ostravy a okolí, tak volejte odborníkovi na tel. 602 769 857, panu Ing. Jan Prokop, který se specializuje na opravy počítačů a notebooků.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...