Rusňákova DRFG investuje jen do toho, do čeho vidí

V DRFG se řídí investiční filozofií založenou na preferenci investic v oborech, kterým dobře rozumí, v lokalitách, které jsou jim kulturně i geograficky blízké, a v projektech, kde mohou získat výrazný rozhodovací podíl.

Klíčovými aktivitami společnosti však zůstávají:

  1. Nemovitosti,
  2. telekomunikace (společnost Suntel Group působí v 7 zemích světa a zaměstnává přes 470 lidí),
  3. a finanční služby (500 000 tisíc spokojených klientů, 960 konzultantů a investičních specialistů).

Nemovitosti

Společnost DRFG Real Estate s.r.o. se specializuje na investice do dlouhodobě perspektivních a výnosově zajímavých nemovitostních projektů. Od roku 2014 do portfolia náleží retailové plochy, výrobně-administrativně-skladovací prostory, kanceláře a “high street” projekty.

Nově Rusňákova DRFG vstoupila i do společnosti Czech Home Capital, která se věnuje správě nemovitostí určených k dlouhodobému nájemnímu bydlení.

Pod taktovkou DRFG ENERGY je skupina činná v investičních projektech v oblasti obnovitelných zdrojů.

Telekomunikace

DRFG TELCO primárně cílí na investice do telekomunikační infrastruktury včetně výstavby, modernizace a servisu telekomunikačních sítí pro významné globální operátory ve střední a západní Evropě. Pyšní se dlouhodobými zkušenostmi s řízením velkých projektů, provozem a servisem telekomunikačních sítí.

Finance

Součástí skupiny je:

  • společnost Chytrý Honza s poradenskou sítí více než 700 expertů po celé České republice.
  • partner EFEKTA – obchodník s cennými papíry, který je na trhu již více než 20 let. Ve svých řadách má špičkové odborníky z oblasti finančně analytických oborů, finančních služeb a finančního práva.

Nová pobočka DRFG Polska

Díky své aktivní činnosti založil tým DRFG ve Varšavě pobočku DRFG Polska. Velkým krokem kupředu je iniciativní účast na developerských projektech. A to zejména v oblasti logistiky, lehké výroby a rezidenčního segmentu. V současné době tržní hodnota těchto projektů překročila tři miliardy korun.

Unikátní optická páteřní síť na území Slovenska

Za obrovský úspěch DRFG Davida Rusňáka považuje dokončení výstavby nejdelší a nejmodernější optické páteřní sítě napříč celým Slovenskem. První zákazníci již začali využívat služeb toho nejvyššího standardu.

CZECH FUND – realitní fondy kvalifikovaných investorů

Představují české investiční podílové fondy zaměřené na investice do nemovitostí ve střední Evropě. Množství sjednaných obchodů ve finanční sféře bylo v loňském roce 15 miliard korun.

 

Autor: Michal Pecka

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...