Tipy, kam vyrazit na vodu

Letní horké měsíce jsou v plném proudu a jistě i vy patříte k těm, kteří ještě zvažují, kam se letos vydat. Zahraničí už bylo dost – přece jenom moře je stejně modré a slané, pláže stejně plné písku a sluníčko stále perně hřeje a spaluje ty, kteří usnuli pod jeho nemilosrdnými paprsky. Zahraničí sice má své kouzlo, ale je nutné zmínit fakt, že i Česko má svá krásná místa, která bychom rozhodně měli vidět.

Pokud netoužíte po dovolené ve skalách nebo netoužíte po turistických výšlapech, rozhodněte se třeba pro možnost ubytování se v nějakých přírodních koupalištích, kde se rozhodnete strávit celou dlouhou dovolenou. Pokud byste zatoužili po troše adrenalinu, rozhodněte se zejména pro oblíbené sjíždění řek v Česku, kterých je samozřejmě habaděj. Stačí jenom sehnat bandu dobrých přátel a vyjeďte si vstříc tomuto nevšednímu letnímu adrenalinovému zážitku.

1. Dunajec

V poslední době se stal pro sjíždění jednoznačně Dunajec. Ten je oblíbený nejen u velkých a zkušených vodáků, ale rozhodně také u škol, protože právě školní zájezdy jsou pořádány do těchto míst. Studenti se těší na vodu zejména z důvodu ulévání ze školy, ale po přičichnutí k této vodě se rozhodně nebudou chtít vrátit z jiného důvodu. V okolí je krásné prostředí pro stanování či opékání, proto se jedná o místo, které je opravdu to pravé pro takové letní dobrodružství.

2. Vltava

Sjíždění Vltavy patří k těm klasickým záležitostem. Vodáci se jezdí stále hojně, i když v poslední době méně a méně, a to díky řádnému znečistění této krásné řeky, která protéká hlavním městem České republiky. Zanedlouho se jistě vše spraví a vodáci budou chtít jezdit do těchto míst stejně rádi jako dříve.

3. Morava

I sjíždění Moravy se dá! I tato řeka je oblíbená a rok co rok se na ni sjíždí čím dál větší množství vodáků, kteří zde chtějí strávit víkend. Pokud si opravdu přiberete vhodnou partii lidí, pak se můžete radovat ze skvěle prožité dovolené!

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...