Ubytování a Moravský kras

V České republice lze prožít letní dovolenou velmi snadno. Prožití pohodových dnů třeba v malebném prostředí Moravského krasu, kde se lze ubytovat v hotelu Probe v městě Blansko. Toto město je považováno za bránu Moravského krasu a nabízí jedinečný výchozí bod vhodný pro výlety a poznání místního krásného regionu. K oblíbeným turistickým cílům v okolí Blanska patří Moravský kras a jeskyně s krásnou krápníkovou výzdobou. Nezapomeňte navštívit Punkevní jeskyni s pověstnou propastí Macocha. Svou krápníkovou výzdobou vás ohromí i jeskyně Balcarka a Kateřinská jeskyně. V blízkosti hotelu je Muzeum železa v Josefově, Klamova huť u Blanska, pivovar v Černé Hoře, chrám Panny Marie ve Křtinách, zámek v Rájci nad Svitavou.

Moravský kras

V hotelu Probe v městě Blansko vás doslova nadchne. Ubytování Blansko má 80 krásných pokojů s vlastním sociálním zařízením. Pokoj si můžete pohodlně rezervovat již dnes prostřednictvím webových stránek hotelu. V hotelu najdete také restauraci s velmi dobrou kuchyní. Moravský kras, to je nádherná oblast, kde se v Punkevních jeskyních můžete prohánět na malých lodičkách a užít si zdejší kouzlo krápníkové výzdoby. Pohled do propasti Macocha bere dech a těžko se věří, že jste opravdu v Moravském krasu. Krásy České republiky jsou opravdu fascinující.

Relaxace a dovolená

Hotel Probe v Blansku je vhodným místem pro dovolenou, jak pro celé rodiny s dětmi, tak i jednotlivé turisty, kteří se rozhodli navštívit právě nádherný Moravský kras a jeho moc hezké okolí. S ubytováním Moravský kras budou spokojeny bezpochyby i větší skupiny, které by rády uspořádaly právě v Moravském krasu sraz, a užili si pěkné chvíle. Hotel Probe poskytuje své ubytování za velmi příznivou cenu, která vás příjemně potěší. Vyhledáváte-li během svojí dovolené nebo prodlouženého víkendu také aktivní pohyb, pak vás určitě zaujme také možnost moci si zahrát přímo v areálu hotelu třeba squash nebo například méně fyzicky náročné kuželky. Výlety po okolí se vám budou také líbit, ať už pěšky nebo na kole.

You may also like...