Ubytování a Moravský kras

V České republice lze prožít letní dovolenou velmi snadno. Prožití pohodových dnů třeba v malebném prostředí Moravského krasu, kde se lze ubytovat v hotelu Probe v městě Blansko. Toto město je považováno za bránu Moravského krasu a nabízí jedinečný výchozí bod vhodný pro výlety a poznání místního krásného regionu. K oblíbeným turistickým cílům v okolí Blanska patří Moravský kras a jeskyně s krásnou krápníkovou výzdobou. Nezapomeňte navštívit Punkevní jeskyni s pověstnou propastí Macocha. Svou krápníkovou výzdobou vás ohromí i jeskyně Balcarka a Kateřinská jeskyně. V blízkosti hotelu je Muzeum železa v Josefově, Klamova huť u Blanska, pivovar v Černé Hoře, chrám Panny Marie ve Křtinách, zámek v Rájci nad Svitavou.

Moravský kras

V hotelu Probe v městě Blansko vás doslova nadchne. Ubytování Blansko má 80 krásných pokojů s vlastním sociálním zařízením. Pokoj si můžete pohodlně rezervovat již dnes prostřednictvím webových stránek hotelu. V hotelu najdete také restauraci s velmi dobrou kuchyní. Moravský kras, to je nádherná oblast, kde se v Punkevních jeskyních můžete prohánět na malých lodičkách a užít si zdejší kouzlo krápníkové výzdoby. Pohled do propasti Macocha bere dech a těžko se věří, že jste opravdu v Moravském krasu. Krásy České republiky jsou opravdu fascinující.

Relaxace a dovolená

Hotel Probe v Blansku je vhodným místem pro dovolenou, jak pro celé rodiny s dětmi, tak i jednotlivé turisty, kteří se rozhodli navštívit právě nádherný Moravský kras a jeho moc hezké okolí. S ubytováním Moravský kras budou spokojeny bezpochyby i větší skupiny, které by rády uspořádaly právě v Moravském krasu sraz, a užili si pěkné chvíle. Hotel Probe poskytuje své ubytování za velmi příznivou cenu, která vás příjemně potěší. Vyhledáváte-li během svojí dovolené nebo prodlouženého víkendu také aktivní pohyb, pak vás určitě zaujme také možnost moci si zahrát přímo v areálu hotelu třeba squash nebo například méně fyzicky náročné kuželky. Výlety po okolí se vám budou také líbit, ať už pěšky nebo na kole.

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...