Zamilovaná Paříž je nejkrásnější dovolená

Je nejvyšší čas se rozhodnout, kam se letos podíváme na dovolenou. Přece jen je léto tady cobydup, proto je možná dobré začít uvažovat nad tím, kam se vydáme. Pakliže toužíte na takové letní dovolené požádat třeba vaši stálou partnerku o ruku, vybíráte nejspíše romantické místo. Velmi vkusné je místo například někde u vodopádů ve Švýcarsku. Pakliže byste přece jen chtěli ještě něco romantičtějšího, co v sobě naneštěstí nenese žádnou extra turistiku, protože na turistiku opravdu nejste, raději se poohlédněte po nejkrásnějších místech celé země. Přece jen nejhezčí dovolená se zásnubami by se měla odehrávat pěkný kus v nějakém ne zrovna běžném místě.

Nejkrásnějším místem pro tuto příležitost je jednoznačně Paříž.            Toto město je nejen považované za nejhezčí město celé Francie, ale také za nejromantičtější místo na světě. Pravidelně sem jezdí zamilované páry a připínají zámky lásky na most, který už nyní na sobě nese tíhu zamilovaných z celého světa. Některé zámky, které měly lásku držet na věky, už jsou bohužel zbytečné, jiné však stále trvají. Proto i vy nezapomeňte v takový okamžik zámek připnout a rozhodnout se pro stálost tohoto citu.

Nejedná se o drahou záležitost

I když je Paříž velmi krásná a opravdu hojně navštěvovaná, můžete se radovat z toho, že se nejedná o zrovna drahou záležitost. Pokud se rozhodnete spokojit se s běžnými apartmány v hotelích, rozhodně nebudete litovat této dovolené, která bude stát relativně málo. Nemusíte si přichystat desítky tisíc korun, protože byste chtěli zažít luxusní dovolenou. S dovolenou v Paříži si luxusu užijete ne díky ubytování, které opravdu nemusí být drahé, ale především kvůli památkám a jiným pamětním místům, mezi něž se opravdu neřadí jen a pouze nejznámější Eiffelova věž. Navštívit můžete řadu jiných památek, kterých je Francie opravdu plná!

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...