Jak pomůže stěhovací firma po přestěhování?

Pokud jste se přestěhovali do nového bytu, je třeba udělat několik kroků, aby se nové bydlení stalo co nejrychleji pohodlným a příjemným. Ty si buď můžete zařídit sami nebo si služby můžete objednat u profesionální stěhovací firmy, jako součást celého procesu stěhování.

Likvidace starých věcí

Pokud jste se během stěhování rozhodli pro likvidaci a odvoz starého nábytku a dalších věcí, určitě si tyto služby můžete u stěhovací firmy objednat. Ta vám pomůže se starým nábytkem, a především vás zbaví nepříjemných povinností ohledně likvidace.

Montáž nábytku

Na montáž nábytku nemá každý chuť, potřebné nářadí nebo čas. V takovém případě je ideální zajistit si profesionální služby. Ty vám namontují zpět starý nábytek nebo sestaví zcela nový, a to profesionálně a za velmi krátkou dobu. Některé firmy v rámci svých služeb dokonce nabízí i tzv. hodinového manžela, který se postará o jakoukoliv domácí práci. Pomůže se zapojením spotřebičů, navrtá poličky i garnýže nebo například pověsí stropní osvětlení.

Skladování

Další výhodou stěhovací firmy je možnost skladování věcí, pokud je vaše nové bydlení ještě nevybavené nebo nedokončené. Firmy mohou vaše věci skladovat v bezpečných a suchých skladech, což vám umožní se přesunout až po dokončení vašeho nového bydlení.

Rozbalování

Stěhovací firma vám může nabídnout i kompletní balící služby, aby vaše věci byly nejen bezpečně zabalené, ale také pohodlně vybalené, a to přímo v místě určení. Zbavíte se tak zdlouhavých povinností spojených s nekonečným vybalováním nádobí, knih a dalších drobností.

Úspora času, energie i nákladů

Profesionální stěhovací firma vám tedy může ušetřit spoustu času, úsilí a pomůže zajistit, aby vaše stěhování proběhlo bez problémů a stresu. A přestože stěhování svépomocí je často považováno za levnější řešení, není to tak úplně pravda. Na stěhování svépomocí si budete muset pronajmout velkoobjemové vozidlo, což nebývá levné, a také vám hrozí poškození věcí v důsledku špatné manipulace. Profesionální stěhovací firmy dobře vědí, jak manipulovat s objemnými a těžkými předměty. Navíc jsou proti těmto událostem pojištěny. Také nesmíme opomenout vaše okolí, které budete pravděpodobně shánět na výpomoc, a kterým se budete muset časově přizpůsobit. Samozřejmostí by mělo být i nějaké vyrovnání, které musíte do nákladů také započítat. Je zkrátka dobré zvážit všechny faktory.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...