Jak si vybrat ideální regálový systém do dílny či garáže

Ať už otevíráte prodejnu nebo si chcete konečně zařídit kutilskou dílnu, v každém případě se poohlížíte po regálu. Regál je něco nepostradatelného a velice potřebného. Přece jenom si do něj přehledně naskládáte vše, co uznáte za vhodné a co vám jinak leží ladem. Díky regálům najdete vždycky všechno, co potřebujete, zejména v prodejnách se díky nim lépe a rychleji nakupuje. Jelikož vám však pod slovem “regál” vyjede při internetovém vyhledávání celá spousta výrobků, nabízí se otázka, po kterém regálu vlastně sáhnout. 

Vybírejte podle rozměrů

Podle čeho byste měli regál vybírat? Rozhodně podle jeho rozměrů. Nekupujte si regál, který vám na místo nezapadne nebo který bude příliš malý, tudíž který tak nebude vypadat hezky. Aktuálně je možné vybrat si ze složených regálů, které mají přesně daný rozměr konstrukce a polic. Pak také můžete narazit na variabilní regály, které si každý uživatel může poskládat podle svých potřeb. A také existují takzvané nástěnné regály, jež patří mezi variabilní systémy umísťované na stěnu. 

Vybírejte podle materiálu

Aktuálně je k dispozici celá řada regálových systémů, které se liší jenom použitým materiálem. Doporučujeme se zaměřit především na kovové regály, které jsou specifické svou nosností, pevností a taktéž odolností. To jsou tři hlavní vlastnosti, jež by žádný regálový systém neměl postrádat. Mezi uživateli jsou právě kovové regály velice oblíbené a chválené. 

Vybírejte podle typu instalace

Co je taktéž rozhodující při výběru regálového systému, je typ instalace. Existují regály šroubovatelné, tudíž ty, které nesložíte jinak než s pomocí šroubováku, a také existují regály bez šroubů, při jejich montáži se tedy nepotřebují žádné druhy nářadí, protože je hravě smontujete i bez šroubů. 

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...