Jaká je cena Pulze a průměrné náklady za měsíc používání?

pulze

Postupné opouštění klasických tabákových výrobků a přeliv náklonnosti jejich uživatelů k různým alternativám je trend, který lze hodnotit velmi pozitivně. Nejen, že jsou tyto alternativy, jako například zařízení určená k nahřívání tabáku, považovány za potenciálně méně rizikové vůči výskytu zdraví škodlivých látek, ale zároveň mohou být časem i výrazně menší zátěží pro spotřebitelovu peněženku. Za posledních deset let totiž klasické produkty podražily o více než polovinu.

Cena je tedy nepochybně obrovskou výhodou využívání zahřívacích zařízení. Není však jedinou, mezi další benefity patří také:

  • Neutrální zápach, který ocení okolí,
  • lze zůstat ve společnosti přátel či kolegů místo odcházení „na samotku“,
  • obejdete se i bez popelníku,
  • nemusíte se spokojit s čistou chutí tabáku, pokud jste fanoušek rozmanitých příchutí.

Počáteční investice aneb co to finančně obnáší

Cena samotného zařízení zprvu může někoho zaskočit, dá se však pořídit ve výhodném uvítacím balení. Například zařízení Pulze tedy můžete pořídit rovnou doplněné o 5 náplní, v tomto případě je od nákupu odečtena sleva tisíc korun. Dále startovací balení obsahuje i veškeré potřebné příslušenství k zabezpečení nutného chodu a údržby, tedy adaptéru včetně kabelu USB-c, základního setu pro čištění i náhradního krytu, které tak není třeba pořizovat zvlášť. To ušetří většinu počátečních nákladů a i ty vynaložené se vrátí zpět téměř okamžitě, již po prvním až druhém měsíci používání.

Už mám doma výbavu, co dál?

Nyní stačí už jen pravidelně dokupovat náplně. Krabička obsahující 20 kusů náplní stojí 80 – 100 korun. Srovnáme-li tedy Pulze s postupně zastarávajícími tradičními výrobky, které se pohybují mezi 100 – 150 korunami, vychází při dlouhodobějším užívání podstatně levněji. Nejen oproti nim je však výhodnější, je totiž v tomto ohledu i lídrem mezi konkurencí. Pokud spotřebujete jednu krabičku náplní iD denně, měsíčně průměrně utratíte za náplně 2400 korun. Při spotřebě u krabiček klasických nebo i jiných alternativních výrobků musíte počítat s cenou vyšší průměrně o 1200 Kč.

 

Autor: Elena Gotfried

Radek Vávra

Radek Vávra

Redaktor magazínu Podnikmag.cz - Ing. Radek Vávra, věk 55 let. Obor: finance a investování je jeho prací a koníčkem již přes 20 let.

You may also like...