Jaké reklamní předměty vyrobit pro letní sezonu?

Víte, jak poznáte, že má vaše firma skvělé marketingové oddělení? Když pracovníci v reklamním oddělení vědí, že reklamní předměty se musí měnit s ročním obdobím. V zimě nebudou efektivní reklamou sluneční brýle s logem vaší firmy, stejně tak v létě nebude efektivní reklamou škrabka na sklo do auta. Je třeba sledovat nejen měnící se roční období, ale také je třeba sledovat aktuální trendy ve světě marketingu. 

Když se však zaměříme na zmiňované reklamní předměty, které jsou a budou efektivní reklamou, zmiňme si několik podob reklamních předmětů, které se hodí vyrobit pro letní sezonu. V případě, že se rozhodnete pro níže uvedené reklamní předměty, neuděláte krok stranou. 

Sluneční brýle

V zimě sice se slunečními brýlemi nezaujmete, ale v létě vám za ně lidé utrhnou ruce. Sluneční brýle jsou v létě nepostradatelné, vždyť si musíme chránit naše oči. V případě, že se rozhodnete pro výrobu slunečních brýlí, neuděláte špatně. Můžete si vybrat nejen to, jakou barvu budou brýle nést, ale také to, jestli se na ně natiskne logo nebo motto vaší společnosti či její název. 

Multifunkční šátky

V létě šátek? Ano! Takový reklamní multifunkční šátek může ochránit vaši hlavu před sluníčkem, může vám oživit outfit nebo může ochránit krk, když se rozhodnete vyběhnout či vydat se na vrchol hory, kde je obvykle chladněji. Takové multifunkční šátky jsou reklamním předmětem, který oceníte mít v kterémkoli ročním období. 

Reklamní lehátka

Jelikož si na koupalištích nebo na plážích není, kam sednout, lidé si s sebou začali nosit vlastní lehátka. A co kdyby takové lehátko neslo logo či název vaší firmy? I z obyčejných lehátek je možné vykouzlit reklamní předměty, nebraňte se tomu. Obdarovaní vám budou dělat reklamu nejen na koupalištích, ale také na plážích, u vody nebo jen na zahradě u bazénu.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...