Jsou vaše pneumatiky ještě v pořádku? V pneuservisu to zjistí!

Řidičský průkaz obvykle děláme v osmnácti letech. Je to věc, která sice není nejlevnější, ale je to skutečně něco, co v životě budeme potřebovat. Bez řidičského průkazu by se rozhodně neobešli rodiče, kteří se musí starat o děti, kteří je vozí k doktorkám a doktorům nebo na kroužky, jež jsou od domova vzdálené.

Bez auta by se dnes neobešel ani ten, kdo jezdí do práce několik kilometrů. Abychom se nemuseli omezovat, abychom nemuseli umět nazpaměť jízdní řády – řidičský průkaz s autem je skutečně nezbytný. Samozřejmě každý řidič a majitel auta musí mít na paměti, že to není levná záležitost – je nutné auto kontrolovat, opravovat a hlavně měnit pneumatiky. Když už jsme u těch pneumatik, jak vypadají ty vaše?

V České republice je dané, že máme letní a zimní pneumatiky, které je třeba během roku střídat. Zimní pneumatiky musí být nasazené od listopadu do března, letní pak od března do listopadu. Mnoho lidí však neví, kde nebo jak se takové pneumatiky vyměňují.

Svěřte se do rukou odborníků!

Pokud máte doma kutila, většinou on vyzuje z auta letní gumy a přezuje automobil na zimní i obráceně. Jenže ne každý má takového schopného kutila doma, ne každý má na výměnu pneumatik čas. Jestliže se i vy řadíte do této skupiny, je třeba navštívit pneuservis, který vám vaše trápení vyřeší.

Znáte pneuservis mezi Ostravou a Frýdkem-Místkem?

Mezi Ostravou a Frýdkem-Místkem se nachází jeden skvělý pneuservis, který vám nabídne komplexní servis s možností výběru vhodných, použitých i nových pneumatik přímo v areálu H+P Autodemont. Tento pneuservis mezi Frýdkem-Místkem a Ostravou nabízí skutečně širokou škálu pneumatik i disků (naleznete zde nejen hliníkové, ale i plechové disky). Nabízí také vykoupení vraků a likvidaci automobilů. Najde zde i kvalitní montované haly.

Samozřejmě si sem můžete zajet i s nákladním vozidlem – pneuservis v Ostravě není jenom pro osobní automobily. Provádí zde skutečně i pneuservis nákladních i užitkových automobilů.

Lenka Váhová

Lenka Váhová

Jmenuji se Lenka Váhová a jsem z Ostravy. Jsem copywriterkou a redaktorkou několika magazínů s více než 6 letou zkušeností. Zaměřuji se na téma módy, krásy, zdraví, bydlení a podnikání.

You may also like...